Kalėdinis naminis muilas

100 g
5,29 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, sekmadienį - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Klaipėdoje, sekmadienį - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

Kalėdinis naminis muilas yra švelnus, praturtintas alyvuogių aliejumi. Malonaus slydimo, lygios tekstūros. Nesausina odos.

„Muilo ūkis“ visi muilai yra pagaminti šaltuoju būdu iš augalinių aliejų. Be palmių aliejaus, be konservuojančių medžiagų, be sintetinių kvapų. Tik su natūraliais eteriniais aliejais.

Gamintojas

„Muilo ūkis“ – tai Sandros ir Mindaugo Makutėnų ūkis netoli Vilniaus. Ūkyje auginami augalai – damaskinės rožės, levandos, medetkos, ramunėlės ir kt. – naudojami kosmetikos  gamyboje, taip pat pievose renkami laukiniai augalai, tokie kaip dilgėlės, šlamučiai, vingiorykštės ir kt.

Muilai gaminami nuo 2005 metų. Ekologiškoje aplinkoje Makutėnai statydami vienkiemį ir kurdami ūkį nusprendė nenaudoti sintetinių ploviklių, skalbiklių, prausiklių. Taip gimė idėja gaminti muilą sau, po to draugams ir artimiesiems. Po truputėlį klientų ratas natūraliai išsiplėtė ir toliau plečiasi.

Nuo 2009 metų „Muilo ūkis“ produktai yra pripažinti tautinio paveldo dalimi.

Kilmės šalis:
Lietuva
Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: MAKU0200
EAN kodas: 000000000200
Kalėdinis naminis muilas
100 g

Kalėdinis naminis muilas

5,29 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui