Naminis muilas „Burnočių sėklų šveistukas“

100 g
4,29 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 21 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 21 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Burnočių sėklų šveistukas“ – natūralus muilas, pagamintas naudojant lietuviškas burnočių sėklas. Suteikia švelnų, malonų šveitimą. Kvapas gaivus, tonizuojantis. Sudėtyje esantis citrinžolių eterinis aliejus suteikia žvalumo, todėl šis muilas puikiai tinka ir ryte, ir po įtemptos darbo dienos. Nesausina odos.

„Muilo ūkis“ visi muilai yra pagaminti šaltuoju būdu iš augalinių aliejų. Be palmių aliejaus, be konservuojančių medžiagų, be sintetinių kvapų. Tik su natūraliais eteriniais aliejais.

Gamintojas

„Muilo ūkis“ – tai Sandros ir Mindaugo Makutėnų ūkis netoli Vilniaus. Ūkyje auginami augalai – damaskinės rožės, levandos, medetkos, ramunėlės ir kt. – naudojami kosmetikos  gamyboje, taip pat pievose renkami laukiniai augalai, tokie kaip dilgėlės, šlamučiai, vingiorykštės ir kt.

Muilai gaminami nuo 2005 metų. Ekologiškoje aplinkoje Makutėnai statydami vienkiemį ir kurdami ūkį nusprendė nenaudoti sintetinių ploviklių, skalbiklių, prausiklių. Taip gimė idėja gaminti muilą sau, po to draugams ir artimiesiems. Po truputėlį klientų ratas natūraliai išsiplėtė ir toliau plečiasi.

Nuo 2009 metų „Muilo ūkis“ produktai yra pripažinti tautinio paveldo dalimi.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: MAKU973
EAN kodas: 000000000973
Naminis muilas „Burnočių sėklų šveistukas“
100 g

Naminis muilas „Burnočių sėklų šveistukas“

4,29 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui