Natūralus dantų šepetėlis iš buko medžio su aktyvuota anglimi

1 vnt.
5,49 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 21 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 21 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Georganics“ natūralus dantų šepetėlis iš buko medžio su aktyvuota anglimi. Rankenėlė pagaminta iš šveicariško buko medžio, draugiška aplinkai ir biologiškai suyranti. Kiekvienas nukirstas buko medis atsodinamas. Lengvai nulaužiama galvutė. Su minkštais aktyvuota anglimi pripildytais nailono šereliais, kurių sudėtyje nėra BPA plastiko. Nepažeisdami dantenų jie lengvai pašalina dantų apnašas. Tinka jautriems dantims ir dantenoms.

Nebandyta su gyvūnais. 100% tinka veganams. Perdirbama pakuotė.

Dantis valyti rekomenduojama du kartus per dieną po 2 min. Dantų šepetėlį rekomenduojama keisti kas 3 mėnesius ar dažniau.

Gamintojas

„Georganics“ – dantų ir burnos priežiūros priemonių gamintojas iš Didžiosios Britanijos. Kaip sako pats gamintojas, viskas prasidėjo nuo vieno klausimo: „Mes kiekvieną dieną valomės dantis, bet ne visada susimąstome apie sintetinius chemikalus, esančius tradiciniuose burnos priežiūros produktuose, taigi kyla klausimas: ar tikrai visos tos cheminės medžiagos yra reikalingos? Manome, kad šiomis dienomis gamta mums siūlo viską, ko reikia burnos higienai. Užtikrindami ingredientų kokybę, galime sukurti veiksmingus produktus, kurie palaiko ne tik sveikus dantis, bet ir tausoja aplinką.“

Šiandien „Georganics“ yra vienas patikimiausių, tikrai natūralių burnos priežiūros priemonių prekės ženklų. Produktų pakuotės sukurtos be plastiko, tik iš suyrančių arba perdirbamų žaliavų.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: X327
EAN kodas: 506048020053
Natūralus dantų šepetėlis iš buko medžio su aktyvuota anglimi
1 vnt.

Natūralus dantų šepetėlis iš buko medžio su aktyvuota anglimi

5,49 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui