Veganams
Be glitimo

Natūralus rutulinis dezodorantas su kokosų cukrumi

89 ml
8,82 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

100% natūralus „Aubrey“ rutulinis dezodorantas su kokosų cukrumi slopina kvapą, suteikia švaros pojūtį visai dienai. Be aliuminio druskų, ftalatų. Lengvo kokosų aromato. Su natūraliais vitaminais E ir C (stipriais antioksidantais), ekologišku rožių vandeniu ir medetkų ekstraktu.

Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams. Be glitimo. Biologiškai suyrantis produktas. Perdirbama pakuotė.

Kita informacija

Prakaitavimas – būtina organizmo funkcija ne tik temperatūrai reguliuoti, bet ir pašalinti vandenį, druskas ir kartu susikaupusias kenksmingas medžiagas. Priešingai nei daugelis mano, prakaitas savaime neturi nemalonaus kvapo. Kvapą sukelia ant mūsų odos esančios bakterijos (ant mūsų kūno nuolat jų yra), kurios minta prakaitu ir išskiria jo atliekas, turinčias stiprų nemalonų kvapą. Kovojant su nemaloniu kvapu negalima blokuoti prakaito išsiskyrimo. O būtent tokiu būdu dažniausiai veikia sintetiniai antiperspirantai. Juose naudojamos aliuminio druskos užkemša odos poras, neleidžia prakaitui ištekėti, o pačios kaupiasi organizme (įtarimai dėl jų neigiamo poveikio organizmui patvirtinami vis daugiau tyrimų). Įprastiniuose dezodorantuose naudojami stiprūs aromatai, stipresni už bakterijų sukeltą kvapą.

Organizmui nepavojinga alternatyva – dezodorantai, pagaminti iš natūralių medžiagų. Jie stabdo bakterijų, sukeliančių blogą kūno kvapą, dauginimąsi, tačiau neužkemša prakaito liaukų ir nestabdo prakaitavimo. Bakterijas naikina natūraliuose dezodorantuose esantys antibakterinių augalų (tokių kaip medetkos, arnikos, citrusai, rozmarinai ir kt.) ekstraktai. Perėjus nuo stiprių sintetinių dezodorantų-antiperspirantų prie natūralių gali atrodyti, kad pastarieji neveiksmingi. Tačiau organizmas greitai prisitaiko ir galime apsisaugoti nuo nemalonaus kvapo nekenkdami savo sveikatai.

Gamintojas

Prekės ženklo šalis:
JAV
Prekės kodas: HA299
EAN kodas: 074998500086
Natūralus rutulinis dezodorantas su kokosų cukrumi
89 ml

Natūralus rutulinis dezodorantas su kokosų cukrumi

8,82 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui