Veganams

Tarpdančių šepetėliai L formos, 0.40 mm

10 vnt.
4,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„Nordics“ L formos tarpdančių šepetėliai 0.40 mm – gamtai draugiškesnė alternatyva įprastiems plastikiniams tarpdančių šepetėliams. Pagaminti iš plastiko pakaitalo PLA, kuris daromas iš fermentuoto augalų krakmolo, dažniausiai kukurūzų arba cukranendrių. Šie tarpdančių šepetėliai yra su mažomis šerelių galvutėmis, kuriomis lengva manevruoti tarp dantų.

Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams.

Rekomenduojama naudoti bent kartą per dieną.

Pastaba: pradėjus naudotis šepetėliais gali šiek tiek kraujuoti dantenos, taip yra todėl, kad per  ilgą laiką, veikiamos apnašų jos tapo jautrios, tačiau naudojant šepetėlius reguliariai, kraujavimas liausis.

Pakuotė pagaminta iš bioplastiko.

Gamintojas

„Nordics“ Bulgarijoje 2015 m. įkurta įmonė gamina natūralias burnos priežiūros priemones: dantų pastas, šepetėlius, tarpdančių valymo priemones ir kt. Socialiai atsakinga ir tvarumo idėjas puoselėjanti įmonė siekia įrodyti, kad įprastos kasdienės burnos higienos priemonės gali būti ne tik efektyvios, bet ir nekenksmingos aplinkai. Dantų pastų gamybai naudojami natūralūs komponentai, dantų šepetėlių rankenėlės gaminamos iš 100% biologiškai suyrančio bambuko su perdirbto ir perdirbamo nailono šereliais.

„Nordics“ misija – įkvėpti vis daugiau žmonių pagalvoti apie mažus žingsnelius link sveikesnio ir tvaresnio gyvenimo būdo. Padėti jiems atkreipti dėmesį į kasdienius dalykus, kurie gali padaryti pasaulį geresnį. Maži pokyčiai gali prasidėti kiekvienuose namuose, pavyzdžiui, renkantis aplinkai draugišką dantų šepetėlį.

Už kiekvieną parduotą burnos higienos priemonę „Nordics“ skiria pinigų fondui, organizuojančiam pasaulinius vandenynų, paplūdimių, upių valymo ir apsaugos projektus.

Prekės ženklo šalis:
Bulgarija
Prekės kodas: NOR2410
EAN kodas: 380050032410
Tarpdančių šepetėliai L formos, 0.40 mm
10 vnt.

Tarpdančių šepetėliai L formos, 0.40 mm

4,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui