Veganams

Tarpdančių siūlas FRESH MINT

1 x 50 m
3,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Nordics“ tarpdančių siūlas FRESH MINT – tai draugiškesnė gamtai alternatyva įprastiems plastikiniams tarpdančių siūlams. Pagamintas iš kukurūzų krakmolo ir padengtas plonu vaško sluoksniu, kad lengvai patektų į tarpdančius. Dantų siūlas gali padėti išvengti dantenų uždegimo, blogo burnos kvapo.

Pakuotėje yra 50 metrų siūlo. Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams.

Pakuotė pagaminta iš perdirbto kartono ir gali būti perdirbama dar kartą.

Gamintojas

„Nordics“ Bulgarijoje 2015 m. įkurta įmonė gamina natūralias burnos priežiūros priemones: dantų pastas, šepetėlius, tarpdančių valymo priemones ir kt. Socialiai atsakinga ir tvarumo idėjas puoselėjanti įmonė siekia įrodyti, kad įprastos kasdienės burnos higienos priemonės gali būti ne tik efektyvios, bet ir nekenksmingos aplinkai. Dantų pastų gamybai naudojami natūralūs komponentai, dantų šepetėlių rankenėlės gaminamos iš 100% biologiškai suyrančio bambuko su perdirbto ir perdirbamo nailono šereliais.

„Nordics“ misija – įkvėpti vis daugiau žmonių pagalvoti apie mažus žingsnelius link sveikesnio ir tvaresnio gyvenimo būdo. Padėti jiems atkreipti dėmesį į kasdienius dalykus, kurie gali padaryti pasaulį geresnį. Maži pokyčiai gali prasidėti kiekvienuose namuose, pavyzdžiui, renkantis aplinkai draugišką dantų šepetėlį.

Už kiekvieną parduotą burnos higienos priemonę „Nordics“ skiria pinigų fondui, organizuojančiam pasaulinius vandenynų, paplūdimių, upių valymo ir apsaugos projektus.

Prekės ženklo šalis:
Bulgarija
Prekės kodas: NOR2443
EAN kodas: 380050032443
Tarpdančių siūlas FRESH MINT
1 x 50 m

Tarpdančių siūlas FRESH MINT

3,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui