Chlorelių milteliai. Maisto papildas, ekologiškas

100 g
8,99 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime šiandien, Rugsėjo 19 12:00.
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Rugsėjo 19 12:00.

Apie prekę

„Nutrislim“ ekologiški chlorelių (chlorella, lot. Chlorella vulgaris) milteliai. Maisto papildas. Tai gėlame vandenyje augantys laisvai plaukiojantys vienaląsčiai žalieji mikrodumbliai (fitoplanktonas). Tinka sportuojantiems, taip pat veganams, žaliavalgiams.

Jūros ir gėlo vandens dumbliai naudojami mityboje nuo senų laikų (actekų, senovės Japonijoje ir Kinijoje). Atsirado prieš ~2 milijardus metų. Savo energiją gamina iš saulės fotosintezės būdu.

Vartojimas: rekomenduojama paros norma yra 3-4 g, geriausia 30 min. prieš valgį.

Įspėjimai: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas

„Nature's Finest“ – augalinės kilmės ekologiško maisto gamintojas iš Slovėnijos. Produktai pakuojami pačiai įmonei priklausančioje ekologiškoje gamykloje, vadovaujantis griežtais kokybės kontrolės standartais. Kokybė, maisto sauga ir klientų pasitenkinimas yra pagrindiniai „Nature's Finest“ įmonės kokybės politikos elementai.

„Nature's Finest“ perka žaliavą iš viso pasaulio tiesiai iš ūkininkų ir garantuoja, kad jų produktai atitinka naujausius maisto standartus, turi žaliavos atsekamumą ir yra pilni gėrio – sveiki ir skanūs! Įmonė vadovaujasi tvarumo principais, siūlydama ekonomiškus ir ekologiškus produktus. Nenaudoja jokių dirbtinių skonio stipriklių, dažiklių, konservantų ar pesticidų.

Kompanija dirba su didžiausiu Europos aplinkosaugos tinklu „Friends of Earth“, kuriems skiria paramą įgyvendinant aplinkosauginius ir socialinius projektus.

Kilmės šalis:
Kinija
Prekės ženklo šalis:
Slovėnija
Prekės kodas: SLIM5438
EAN kodas: 383005295438
Chlorelių milteliai. Maisto papildas, ekologiškas

Chlorelių milteliai. Maisto papildas, ekologiškas

8,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui