Supermaisto mišinys „Appetite Control“. Maisto papildas, ekologiškas

160 g
11,36 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Liepos 4 12:00.

Apie prekę

„Nutrislim“ ekologiškas supermaisto mišinys „Appetite Control“ yra maisto papildas. Tinka veganams, žaliavalgiams.

Vartojimas: rekomenduojama paros norma yra 6-9 g (2-3 arbatiniai šaukšteliai). Išmaišyti vandenyje ar kitame mėgstamame gėrime. Rekomenduojama vartoti bent 30 minučių prieš valgį.

Įspėjimai: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas

„Nature's Finest“ – augalinės kilmės ekologiško maisto gamintojas iš Slovėnijos. Produktai pakuojami pačiai įmonei priklausančioje ekologiškoje gamykloje, vadovaujantis griežtais kokybės kontrolės standartais. Kokybė, maisto sauga ir klientų pasitenkinimas yra pagrindiniai „Nature's Finest“ įmonės kokybės politikos elementai.

„Nature's Finest“ perka žaliavą iš viso pasaulio tiesiai iš ūkininkų ir garantuoja, kad jų produktai atitinka naujausius maisto standartus, turi žaliavos atsekamumą ir yra pilni gėrio – sveiki ir skanūs! Įmonė vadovaujasi tvarumo principais, siūlydama ekonomiškus ir ekologiškus produktus. Nenaudoja jokių dirbtinių skonio stipriklių, dažiklių, konservantų ar pesticidų.

Kompanija dirba su didžiausiu Europos aplinkosaugos tinklu „Friends of Earth“, kuriems skiria paramą įgyvendinant aplinkosauginius ir socialinius projektus.

Prekės kodas: SLIM5423
EAN kodas: 383005295423
Supermaisto mišinys „Appetite Control“. Maisto papildas, ekologiškas

Supermaisto mišinys „Appetite Control“. Maisto papildas, ekologiškas

11,36 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui