Obuolių ir vynuogių sulčių gėrimas MAŽASIS KURMIS, biodinaminis

200 ml
0,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 25 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 25 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Voelkel“ biodinaminis obuolių ir vynuogių sulčių gėrimas  MAŽASIS KURMIS – gaivinantis gėrimas su natūraliu mineraliniu vandeniu ir sultimis, kurių gėrimo sudėtyje yra 39% (sultys yra grynos, pagamintos ne iš koncentrato, švelniai pasterizuotos). Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų) ir dirbtinių skonio bei kvapo stipriklių. Tinka veganams.

Pakuotėje, kurią patogu įsidėti į kuprinę: tetrapakas su biologiškai suyrančiu šiaudeliu.

Gamintojas

Natūralių sulčių kompanija „Voelkel“ veiklą pradėjo prieš 100 metų, kai Margaret ir Karl įgyvendino savo gyvenimo svajonę. Kai pradėjo kurtis pirmieji biodinaminiai ūkiai, jie persikėle į Höhbeck regioną, esantį Vokietijos šiaurėje. Šeimos gyvenimo būdas, pagarba žmogui ir gamtai tapo Voelkel įmonės filosofijos pamatu.

Kuomet Margaret ir Karl Voelkel keliavo po apylinkes su savo mobiliąja sulčių spaudykla, jų sūnus Harm Voelkel sukūrė „Voelkel“ prekinį ženklą. Pradžioje buvo spaudžiamos obuolių, kriaušių bei uogų sultys. Harm Voelkel pradėjo gaminti skanias sultis iš daržovių.

1980-ųjų pradžioje, įmonės pradininkų anūkas Stefan Voelkel pradėjo vystyti ekologiškų ir biodinamių sulčių gamybą. O šiandien jo sūnūs Boris, Jacob, David ir Jurek, ketvirtoji šeimos karta, dirbanti kompanijoje, dalijasi ta pačia aistra kokybiškiems produktams ir tvariai žemdirbystei.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: VOEL6095
EAN kodas: 401553303609
Obuolių ir vynuogių sulčių gėrimas  MAŽASIS KURMIS, biodinaminis
200 ml

Obuolių ir vynuogių sulčių gėrimas MAŽASIS KURMIS, biodinaminis

0,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui