Prieskonių mišinys paukštienai, ėrienai ir rytietiškiems patiekalams, biodinaminis

60 g
6,95 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime rytoj, Rugsėjo 21 12:00.
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime rytoj, Rugsėjo 21 12:00.

Apie prekę

„Lebensbaum“ biodinaminis aromatingas marokietiškų prieskonių mišinys „Ras El Hanout“ yra silpnai aštrus. Šis prieskonių mišinys yra tikras rytietiškų kvapnių prieskonių lobynas, kuris kaip mat Jus iš virtuvės gali nukelti į Maroko senamiesčio sūkurius. Tinka kebabams, virtiniams ir troškiniams gaminti.

Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų.
Griežta kokybės kontrolė. Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Aliuminiame indelyje su užspaudžiamu dangteliu.

Gamintojas

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku. 

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: PM48
EAN kodas: 401234615080
Prieskonių mišinys paukštienai, ėrienai ir rytietiškiems patiekalams, biodinaminis
60 g

Prieskonių mišinys paukštienai, ėrienai ir rytietiškiems patiekalams, biodinaminis

6,95 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui