Rudieji ryžiai sušiams, ekologiški

500 g
3,55 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per 1-5 d.d. perkant už 19€ ir daugiau

Apie prekę

Pilno grūdo „Clearspring“ ekologiški rudieji ryžiai puikia tinka gaminant sušius bei kitus kasdienius patiekalus su ryžiais. Supakuoti taip, kad išlaikytų nuostabų pilno grūdo aromatą. Italijoje užauginti ir kruopščiai atrinkti ryžiai pasižymi tokia pačia tekstūra bei skoniu kaip tradiciniai Japonijoje sušiams naudojami ryžiai. Tinka veganams.

Paruošimas: nuplauti 190 g ryžių po tekančiu šaltu vandeniu. Perpilti į puodą su 600 ml šalto vandens. Mirkyti mažiausiai 60 min. Užvirti. Uždegti puodą ir sumažinti ugnį. Virti 40 min. arba tol, kol ryžiai sugers visą vandenį. Išvirusius ryžius nuimti nuo ugnies ir palikti uždengtus 10 min.

Kita informacija

Rudieji ryžiai labiausiai vertinami dėl maistinių savybių. Sveikatos prasme jie rekomenduojami labiau už baltuosius, ypač esant aukšto cukraus, cholesterolio, nutukimo rizikai, tačiau jie virškinami sunkiau ir verdami ilgiau nei baltieji.

Remiantis maistingumo duomenų baze (nutritiondata.self.com), rudi ilgagrūdžiai ryžiai turi daug mangano (0.9 mg arba 45% RMV), yra seleno (9.8 mg arba 18% RMV) šaltinis. RMV – referencinė maistinė vertė suaugusiems.

Gamintojas

„Clearspring“ yra šeimos įmonė, jau daugiau nei 25 metus propaguojanti autentišką ir ekologišką aukštos kokybės maistą. Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas turėtų galėti gauti kokybiško ekologiško maisto sveikam gyvenimo būdui.

Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įvairiais apdovanojimais įvertintų produktų asortimentą, kuriuo mėgaujasi žmonės daugiau nei iš 50 pasaulio šalių. Visi „Clearspring“ produktai pasižymi jiems būdingu skoniu, yra pagaminti pagal autentiškus receptus tradiciniais metodais. „Clearspring“ niekada nenaudoja jokių sintetinių priedų, nei rafinuoto cukraus.

Šio gamintojo produktai skatina tvaraus žemės ūkio plėtrą, nes remia ekologinius ūkius ir maisto gamintojus. Turtindami dirvožemį ir rūpindamiesi ekosistemomis „Clearspring“ saugo pasaulį ateinančioms kartoms.

Prekės kodas: GAR510
EAN kodas: 502155498617
Rudieji ryžiai sušiams, ekologiški
500 g

Rudieji ryžiai sušiams, ekologiški

3,55 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui