Veganams

Juoduogių šeivamedžių sirupas vaikams. Maisto papildas

120 ml
8,18 €
11,69 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
<strong>Nemokamas pristatymas</strong> per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Klaipėdoje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„Sambucus Kids“ juoduogių šeivamedžių sirupas vaikams – aviečių skonio maisto papildas. Gamyboje naudojami ekstraktai gaunami iš specialiai atrinktų, prinokusių juoduogių šeivamedžių (lot. Sambucus nigra L) vaisių. Sirupe yra daug polifenolių. Sirupą galima vartoti visus metus.

Vartojimas: rekomenduojama naudoti vaikams nuo 1 m. Dozavimas: 1-6 m. vaikams: 5-10 ml sirupo per dieną; vaikams nuo 6 m. ir suaugusiesiems: 10-25 ml per dieną. Pakuotėje yra matavimo šaukštelis.

Specialūs įspėjimai: negalima vartoti padidėjus jautrumui bet kuriai iš produkte esančių sudedamųjų dalių. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Gamintojas

„Pamex Pharmaceuticals GmbH“ yra Vokietijos maisto papildų, medicinos prietaisų ir farmacijos produktų gamintoja.

2012 m. įmonė persikėlė į naują vietą Selters, netoli Frankfurto, kur gamina saugius ir efektyvius farmacijos produktus, pritaikytus prie konkrečių klientų poreikių, pagal ES teisės aktus. Optimalūs sprendimai, siekiantys pagerinti visos šeimos sveikatą.

Įmonės misija yra sukurti gaminius, kurių sudėtyje yra natūralių ingredientų, stiprinančių tinkamą mūsų kūno funkcionavimą. Naudojamos sudedamosios dalys yra kliniškai išbandytos ir paremtos tarptautinių medicinos publikacijų.

„Pamex Pharmaceuticals GmbH“ kuria naują medicininių ir mitybos produktų viziją – vieną, kurioje harmoningai dirba su organizmo natūraliais procesais, kad išlaikytų geriausią sveikatos pusiausvyrą.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SAMB6038
EAN kodas: 426031216038
Juoduogių šeivamedžių sirupas vaikams.  Maisto papildas
120 ml

Juoduogių šeivamedžių sirupas vaikams. Maisto papildas

8,18 €
11,69 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui