Veganams

Blizgesio ir gyvybingumo suteikiantis šampūnas su apelsinais ir kokosais

250 ml
3,99 €
4,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Natrue

Apie prekę

Blizgesio ir gyvybingumo suteikiantis šampūnas SANTE su ekologiškais apelsinais ir kokosais. Jums patiks šis šampūnas, jei jaučiate, kad plaukams pradeda trūkti drėgmės, jie atrodo pavargę ir jiems trūksta blizgesio. Gaivaus apelsinų kvapo!

Šampūnas stiprina plauko struktūrą, natūralios jo sudedamosios dalys iš kokosų plaukams suteikia gyvybingumo ir blizgesio. Švelniai, bet užtikrintai plauna galvos odą bei plaukus. Dermatologiškai patikrintas. Tinka veganams.

Natūrali kosmetika, sertifikuota „Natrue“.

Gamintojas

SANTE – tai Vokietijoje daugiau nei 10 metų gaminama natūrali kosmetika, sertifikuota griežtais „BDIH“, „Natrue“ natūralios kosmetikos sertifikatais. Gamybai naudojami tik kruopščiai atrinkti, veiksmingumu pasižymintys ekologiški ir natūralūs augaliniai ingredientai.

Visi produktai gaminami laikantis griežtų kokybės kriterijų, siekiant, kad visos priemonės tiktų ir turintiems jautrią ar alergišką odą, tad gamyboje vengiama bet kokių alergenų, naudojamos tik grynos ir odos puikiai toleruojamos žaliavos. Produktų sudėtyje nėra jokių sveikatai kenksmingų priedų. Visi produktai yra dermotologiškai patikrinti.

SANTE produktai pasižymi puikiomis savybėmis ir plačiam vartotojų ratui prieinama kaina.

 

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: 01000011609
EAN kodas: 402508908488
Blizgesio ir gyvybingumo suteikiantis šampūnas su apelsinais ir kokosais
250 ml

Blizgesio ir gyvybingumo suteikiantis šampūnas su apelsinais ir kokosais

3,99 €
4,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui