Sausi pusryčiai su spanguolėmis ir pekano riešutais, ekologiški

500 g
5,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 28 18:19 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 28 18:19 su ZITICITY

Apie prekę

„Infinity Foods“ ekologiški sausi pusryčiai su spanguolėmis ir pekano riešutais yra 2011 m. „Great taste“ aukso medalio laimėtojas. Spanguolės ir pekano riešutai ne tik skanus derinys, bet ir maistingas. Turi daug skaidulinių medžiagų. Labai mažai natrio. Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų). Tinka veganams.

Užpilkite pienu, sultimis, jogurtu, kefyru ar vandeniu.

Kita informacija

„Iš karto sužavi tai, jog nejaučiu beprotiško saldumo, kuris dažnai palydi valgant kitokius pusryčių dribsnius (o po to pusryčius palydi sugar rush). O karijų riešutų lėkštėje tikrai daug – ne tik dėl kvapo ar vaizdo.“ – taip apie šiuos ekologiškus sausus pusryčius atsiliepia tinklaraščio „Ką valgo veganai?“ autorė Ugnė.

Gamintojas

„Infinity Foods“ – ekologiškas maistas iš viso pasaulio: kynva, burnočiai, datulės, džiovinti abrikosai, spanguolės, ryžiai, lęšiai, riešutai...

„Infinity Foods“ prekiauja geros kokybės ekologišku maistu nuo 1971 metų. Ekologiški „Infinity Foods“ produktai yra užauginti pagal griežtus sertifikuojančios institucijos Didžiojoje Britanijoje „Soil Association“ gamtą tausojančios ekologiškos žemdirbystės reikalavimus, pagal kuriuos žalingų pesticidų ir trąšų naudojimas yra uždraustas.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: GAR184
EAN kodas: 502886904036
Sausi pusryčiai su spanguolėmis ir pekano riešutais, ekologiški

Sausi pusryčiai su spanguolėmis ir pekano riešutais, ekologiški

5,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui