Keto mityba
Be pridėto cukraus

Vytinta jautiena PALEO ORIGINAL, ekologiška

50 g
5,65 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Klaipėdoje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„SirLoin“ ekologiška vytinta jautiena PALEO ORIGINAL –  tai puikus mėsos užkandis tik iš dviejų ingredientų: tik geriausios kokybės sertifikuotos ekologiškos jautienos ir jūros druskos. 100 g vytintos jautienos pagaminti reikia 326 g šviežios mėsos. Šiame vytintos jautienos užkandyje – ypač daug baltymų!

50 g produkto yra net 27 g baltymų! Baltymai padeda palaikyti raumenų masės augimą, išsaugoti raumenų masę ir palaikyti normalią kaulų būklę. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudėtyje nėra cukrų ir angliavandenių, todėl tinka ketogeninės, paleo ar kitos mažai angliavandenių turinčios mitybos šalininkams.

Gamintojas

„SirLoin“ – nuo 2014 m. Estijoje, kaimo vietovėje, įsikūrusi įmonė gamina aukščiausios kokybės ekologiškus vytintus mėsos produktus. Šie produktai – puiki alternatyva tradiciniams mėsos gaminiams, nes juose daug baltymų, mažai riebalų ir kalorijų. Gamindama vytintos jautienos produktus, įmonė itin didelį dėmesį skiria žaliavų kokybei ir naudoja tik ekologiškai augintų galvijų mėsą, kurią gardina kruopščiai atrinktais ekologiškais prieskoniais, žolelėmis.

Prekės ženklo šalis:
Estija
Prekės kodas: SIR0033
EAN kodas: 474024000033
Vytinta jautiena PALEO ORIGINAL, ekologiška
50 g

Vytinta jautiena PALEO ORIGINAL, ekologiška

5,65 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui