Keto mityba

Vytinta jautiena su sezamais, ekologiška

50 g
5,65 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„SirLoin“ ekologiška vytinta jautiena su sezamais – tai pikantiškas mėsos užkandis, kuriame ypač daug baltymų! 

50 g produkto yra net 27 g baltymų! Baltymai padeda palaikyti raumenų masės augimą, išsaugoti raumenų masę ir palaikyti normalią kaulų būklę. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Gaminimui naudojama tik geriausios kokybės sertifikuota ekologiška jautiena ir prieskoniai. 100 g vytintos jautienos pagaminti reikia 287 g šviežios mėsos.

Sudėtyje mažai cukrų ir tik 3.5 g angliavandenių (100 g produkto), todėl tinka ketogeninės, paleo ar kitos mažai angliavandenių turinčios mitybos šalininkams.

Gamintojas

„SirLoin“ – nuo 2014 m. Estijoje, kaimo vietovėje, įsikūrusi įmonė gamina aukščiausios kokybės ekologiškus vytintus mėsos produktus. Šie produktai – puiki alternatyva tradiciniams mėsos gaminiams, nes juose daug baltymų, mažai riebalų ir kalorijų. Gamindama vytintos jautienos produktus, įmonė itin didelį dėmesį skiria žaliavų kokybei ir naudoja tik ekologiškai augintų galvijų mėsą, kurią gardina kruopščiai atrinktais ekologiškais prieskoniais, žolelėmis.

Prekės ženklo šalis:
Estija
Prekės kodas: SIR0009
EAN kodas: 474024000009
Vytinta jautiena su sezamais, ekologiška
50 g

Vytinta jautiena su sezamais, ekologiška

5,65 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui