Skysta švytėjimo suteikianti priemonė „Cosmic Drops“, Nr. 1

13.5 ml
24,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 25 11:35 su ZITICITY

Apie prekę

MÁDARA natūrali skysta švytėjimo suteikianti priemonė „Cosmic Drops“, Nr. 1. Ši daugiasluoksnė odai švytėjimo suteikianti priemonė naudojama tiek subtiliam potėpui, tiek kosminiam švytėjimui sukurti. Su hialurono rūgštimi. Tinka veganams.

Naudojimas: tepkite prieš arba po makiažo pagrindo. Įlašinkite į savo kasdienį kremą ar makiažo pagrindą, kad juo padengta oda įgautų spindesio. Suplakite prieš naudojimą. Užtepkite, leiskite įsigerti, po 2-5 min. tepkite kitą sluoksnį norimam ryškumui išgauti.

Sertifikuota ECOCERT ir COSMOS NATURAL kaip natūrali kosmetika.

Gamintojas

MÁDARA yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, gimęs 2006 metais mūsų kaimyninėje valstybėje – Latvijoje. Įmonę įkūrė keturios moterys iš Latvijos, kurios nerado sau tinkančios kosmetikos, todėl nusprendė sukurti ją pačios. MÁDARA kosmetika šiuo metu parduodama 25 pasaulio šalyse.

MÁDARA tiki, kad viską, kas sukurta sintetiniu būdu, taip pat gali būti pagaminta ir iš natūralių ingredientų, o jei ne, vadinasi tai nėra tinkama žmogui. Po savo ženklu slepianti išskirtinai natūralią ir ekologišką kosmetiką, MÁDARA kosmetika gaminama atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Vienas iš išskirtinumų – gaminama be glitimo, todėl įtiks net ir patiems išrankiausiems. MÁDARA yra tarsi natūralios kosmetikos pionierė, nes jos kuriami natūralūs produktai yra ne tik saugūs, bet jų efektyvumas yra ir moksliškai įrodytas – kokybę patvirtina suteiktas sertifikatas pagal tarptautinį ECOCERT COSMOS NATURAL standartą.

Prekės ženklo šalis:
Latvija
Prekės kodas: MADAM0034
EAN kodas: 475222300034
Skysta švytėjimo suteikianti priemonė „Cosmic Drops“, Nr. 1
13.5 ml

Skysta švytėjimo suteikianti priemonė „Cosmic Drops“, Nr. 1

24,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui