Veganams
Be glitimo

Spalvą saugantis čija plaukų lakas su baltymais. Stiprios fiksacijos

237 ml
11,73 €
Antrai kosmetikos prekei -50%*. Daugiau apie pasiūlymą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Aubrey“ purškiamas stiprios fiksacijos spalvą saugantis čija (ispaninio šalavijo, angl. chia) plaukų lakas su baltymais ir Omega–3 riebiosiomis rūgštimis. Suteikia plaukams natūralaus standumo ir tvirtumo, išlygina plauko paviršių. Jie tampa labiau paklusnūs ir blizgantys. Be polimerų, silikonų, ftalatų.

Veikliosios medžiagos:
Ispaninio šalavijo (čija) aliejus, gausus Omega-3, suteikia plaukams elastingumo ir blizgesio. Bolivinių balandų (kynva) baltymai suteikia natūralaus standumo ir paklusnumo, padeda apsaugoti dažytus plaukus nuo žalingo karščio poveikio. Arbatų ekstraktai, kuriuose gausu antioksidantų, apsaugo dažytus plaukus.

Naudojimas: užpurkškite ant suformuotos šukuosenos tiek, kiek reikia. Prieš naudodami gerai suplakite.
Įspėjimai: saugokite, kad nepatektų į akis. Degus.

Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams. Be glitimo. Biologiškai suyrantis produktas. Perdirbama pakuotė.

Kita informacija

Kosmetikos gamintojas „Aubrey“ sulaukia nemažai užklausų apie kosmetikos produktus be glitimo, kas svarbu stipriai glitimui jautriems ir alergiškiems žmonėms. Todėl „Aubrey“ pradėjo tikrinti glitimo kiekį produktuose ir juos atitinkamai ženklinti. Glitimas testuojamas išorinėje laboratorijoje, o pats standartas daug griežtesnis nei oficialusis (!). FDA leidžia produktą ženklinti „be glitimo“, jei jis savaime yra be glitimo arba glitimo jame yra mažiau nei 20 ppm. „Aubrey“ produktai arba yra iš esmės be glitimo (produktai testuojami įmonės viduje, pagal standartizuotą testavimo metodą glitimo negali būti daugiau nei 10 ppm), arba glitimo yra iki 3 ppm (tikrinama trečiosios šalies).

Gamintojas

Prekės ženklo šalis:
JAV
Prekės kodas: K383
EAN kodas: 074998500462
Spalvą saugantis čija plaukų lakas su baltymais. Stiprios fiksacijos
237 ml

Spalvą saugantis čija plaukų lakas su baltymais. Stiprios fiksacijos

11,73 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui