Veganams
Be glitimo

Stipriai plaunantis žaliosios arbatos šampūnas

325 ml
9,96 €
12,45 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Aubrey“ stipriai plaunantis žaliosios arbatos šampūnas rekomenduojamas riebiems plaukams. Tinka ir nuo pleiskanų riebiai galvos odai. Tai švelnus, bet labai gerai plaunantis šampūnas, kuriuo antrą kartą muilinti nereikia. Tinka ir neriebiems, bet sunkiau išplaunamiems (storiems, tankiems) plaukams. Plaukai tampa blizgantys, elastingi ir purūs. Dangiško mandarinų aromato. Be SLS, ftalatų.

Veikliosios medžiagos:
- Ekologiška žalioji arbata Matcha ir ženšenio ekstraktas maitina ir apsaugo plaukus bei tonizuoja galvos odą.
- Saldžiųjų migdolų baltymai sustiprina plaukų skaidulas, padidina plaukų apimtį ir paklusnumą.

Naudojimas: Prieš naudojimą gerai suplakite! Užpilkite ant šlapių plaukų, ištrinkite, kad putotų. Gerai išskalaukite. Tada naudokite kondicionierių.

Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams. Be glitimo. Biologiškai suyrantis produktas. Perdirbama pakuotė.

Kita informacija

Kosmetikos gamintojas „Aubrey“ sulaukia nemažai užklausų apie kosmetikos produktus be glitimo, kas svarbu stipriai glitimui jautriems ir alergiškiems žmonėms. Todėl „Aubrey“ pradėjo tikrinti glitimo kiekį produktuose ir juos atitinkamai ženklinti. Glitimas testuojamas išorinėje laboratorijoje, o pats standartas daug griežtesnis nei oficialusis (!). FDA leidžia produktą ženklinti „be glitimo“, jei jis savaime yra be glitimo arba glitimo jame yra mažiau nei 20 ppm. „Aubrey“ produktai arba yra iš esmės be glitimo (produktai testuojami įmonės viduje, pagal standartizuotą testavimo metodą glitimo negali būti daugiau nei 10 ppm), arba glitimo yra iki 3 ppm (tikrinama trečiosios šalies).

Gamintojas

Prekės ženklo šalis:
JAV
Prekės kodas: HA133
EAN kodas: 074998501211
Stipriai plaunantis žaliosios arbatos šampūnas
325 ml

Stipriai plaunantis žaliosios arbatos šampūnas

9,96 €
12,45 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui