Kviečių želmenų milteliai, ekologiški

250 g
8,55 €
Ištikimo kliento kortelė
6,84 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Spalio 20 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Spalio 20 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Supernutrients“ kviečių želmenų milteliai. Tinka berti į vaisių kokteilius, salotų padažus, kitus „žalios“ mitybos receptus. Turi daug skaidulinių medžiagų ir baltymų. Mažai riebalų.

Šie ekologiški kviečių želmenys auginami laukuose (ne patalpose) ekologiniuose ūkiuose, todėl gauna natūralių saulės spindulių ir maisto medžiagų iš švaraus dirvožemio. Kviečiai pasėjami lapkritį ir auga apytiksliai 150 dienų iki derliaus nuėmimo pavasarį. Jauni želmenys nupjaunami rankomis ir kruopščiai išvalomi 9 kartus, atrenkami tik kokybiškiausi lapeliai. Tuomet išdžiovinami ir užšaldžius susmulkinami į miltelius. Visas apdorojimo procesas nuo nuėmimo lauke iki miltelių užtrunka mažiau nei valandą, todėl išsaugoma didžioji dauguma šviežiuose želmenyse esančių maistingųjų medžiagų.

Gamintojas rekomenduoja vartoti iki 15 g per dieną.

Kita informacija

Kviečių želmenų naudą 1950-siais metais aprašė Ann Wigmore, sukūrusi žalio maisto dietą kviečių želmenų pagrindu. Nuo to laiko kviečių želmenys dažnai įtraukiami į detoksikacijos programas. Maitinantis pagal Ann Wigmore detoksikuojančią dietą, pagrindinis maistas yra sėklos, grūdai, žalėsiai ir kviečių želmenys, vengiama perdirbto maisto ir cheminių medžiagų.

Gamintojas

„Supernutrients“ (Didžioji Britanija) ekologiškas „supermaistas“ iš viso pasaulio: spirulina, chlorelė, goji, čija, maca, kakavos sviestas, kviečių želmenų, reishi grybų, baobabo milteliai, balkšvojo gysločio sėklų luobelės ir kt.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: NUTR0048
EAN kodas: 440071300048
Kviečių želmenų milteliai, ekologiški

Kviečių želmenų milteliai, ekologiški

8,55 €
Ištikimo kliento kortelė
6,84 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui