Trinti vaisiai GELTONA kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiški

90 g
1,39 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime šiandien, Liepos 13 15:58.
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Liepos 13 15:58.

Apie prekę

„Ella's kitchen“ ekologiški trinti vaisiai GELTONA kūdikiams nuo 6 mėnesių. Be jokių priedų – paprastas ir grynas, maistingas ir skanus užkandis vaikams. Suaugusiems irgi patinka, bet retai lieka. Labai patogu sportininkams.

Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų), druskos ir vandens. Nei gabaliuko, anei kąsnelio nieko dirbtinio – tik ekologiška tyrelė kūdikiams.

Tai yra visiškai kitoks maistas kūdikiams negu tas, kuris dažnai parduodamas prekybos centruose. Jo sudėtyje nėra absoliučiai nieko kito – tik grynai ekologiški vaisiai. Jie švelniai pasterizuoti ir sudėti į unikalius maišelius, kurie labai patogūs naudoti ir namie, ir lauke. Sveika ir patogu – gryna ir paprasta.

Prieš vartodami suplakite. Galima maitinti tiesiai iš pakuotės – įspausti tyrelės į šaukštelį. Galima vartoti sušaldytą. Saugokite kamštelį nuo mažų vaikų.

Laikyti spintelėje. Atidarytą galima laikyti šaldytuve iki 48 val. Galima užšaldyti. Nenaudoti, jei pakuotė pažeista arba pakelis neįprastai išpūstas.

Gamintojas

„Ella’s kitchen“ vrtuvėje rasite daug skanaus maisto mažiausiems.

Prekės kodas: MV34
EAN kodas: 506010733003
Trinti vaisiai GELTONA kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiški

Trinti vaisiai GELTONA kūdikiams nuo 6 mėn., ekologiški

1,39 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui