Džiovinti daiginti grikiai, ekologiški

125 g
2,99 €
Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Tundra“ ekologiški daiginti grikiai su meile užauginti nedideliuose Lietuvos ūkiuose. Rūpestingai sudaiginti ir išdžiovinti žemoje temperatūroje. Be glitimo. Turi daug skaidulinių medžiagų. Baltymų šaltinis. Traškūs, maistingi ir lengvai salstelėję. Galima mėgautis kasdien!

Tinka pusrytainiams, tačiau skanūs ir vieni. Taip pat tinka dėti į žalius kokteilius, košes, salotas, sriubas, nekeptiems desertams, pyragaičiams ar tortams gaminti, galima dėti į įvairius kepinius. Užtenka tik kartą paragauti, kad įsitikintumėt, jog žalieji grikiai – tai gyvas, švelnus ir skanus maistas. Tinka žaliavalgiams (raw), veganams.

Šis produktas parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2017“ įvertintas diplomu.

Kita informacija

Grikiai kilę iš kalnuotų Azijos vietovių, šiandien paplitę visame pasaulyje. Jie laikomi vienu maistingiausių augalų žemėje, turtingu vertingais baltymais (juose yra visos amino rūgštys). Kiti tuo pasižymintys augalai: bolivinė balanda (kynva), kanapė, burnotis, soja.

Remiantis maistingumo rodiklių duomenų baze (nutritiondata.self.com), grikiai yra vertingų baltymų – juose yra visos esminės amino rūgštys – šaltinis. Grikiuose yra daug vario (110% RMV – referencinė maistinė vertė suaugusiems), mangano (65%), magnio (62%), fosforo (50%), vitamino B3 (44%). Grikiai yra vitamino B2 (29%), geležies (16%), kalio (23%), cinko (24%), seleno (15%) ir pantoteno rūgšties (20%) šaltinis. Grikių glikemijos indeksas žemas. 

Apie grikių naudą galima paskaityti:
- Grikiai – maistingiausiųjų sąrašo lyderis
- Grikiai ne tik maistui
- (angliškai) Apie grikių maistines savybes

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

Nuo 2015 metų Lietuvoje gamina sveikuoliškus užkandžius su supermaistu, vadinamais daigintais grikiais. „Tundra“ batonėliuose ir duonelėse nėra jokio pridėtinio cukraus, saldiklių ar konservantų. Tai gardus ir natūralus užkandis sportuojantiems ir aktyviai dirbantiems, kai norisi greitai ir sveikai užkrimsti.

„Tundra“ – malonumas be sąžinės priekaištų!

Kilmės šalis:
Lietuva
Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: GAR459
EAN kodas: 477903838033
Džiovinti daiginti grikiai, ekologiški
125 g

Džiovinti daiginti grikiai, ekologiški

2,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui