Valgomieji pistacijų ledai

300 g
6,79 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Spalio 22 13:47.

Apie prekę

„Baltų ledai“ egzotiški aukščiausios kokybės skrudintų pistacijų pieniški ledai su visiškai natūralia Kerman regione Irane užaugintų pistacijų pasta yra nepamirštamas intensyvaus skonio desertas.

Kodėl verta paragauti „Baltų ledų“?

  • Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių
  • Be konservantų
  • Aukščiausios kokybės ingredientai
  • Bio statusą turintis stabilizatorius
  • Ekologiška popierinė pakuotė

Gamintojas

„Baltų ledų“ skoniuose suskamba vienas kitą papildančių natūralių aukščiausios kokybės produktų kvapai ir skoniai. Tradicinis desertas – ledai – naujai atgimė vyriausiajai „Baltų ledų“ gamybos technologei suderinus Italijos ledų gamintojų meistrystę su trupučiu fantazijos ir Azijos virtuve. Eksperimentuojant su kedrais, kanapėmis, levandomis, kardamonu, juodaisiais pipirais ir kitais ingredientais, kurių visai nesitikėtume rasti leduose, buvo sukurti visiškai unikalių, ypatingų skonių ledai.

„Baltų ledų“ unikalumą atsiskleidžia ne tik ingredientai, bet ir vartojimo ypatingumas – jie nėra vien karštos vasaros dienos desertas, bet gurmaniškuose maisto deriniuose atsiskleidžiantis produktas.

„Baltų ledai“ gaminami šalia Vilniaus Pikutiškių kaime, „Craft“ manufaktūroje, nedidelėmis partijomis, daug dėmesio skiriant kiekvienos jų skoniui ir kokybei išgauti. Šios technologijos dėka „Baltų ledų“ technologai sugeba ledų receptūrose nenaudoti cheminių priedų, kvapiklių, dažiklių ir pan. Būtent dėl to gaunamų galutinių produktų partijos būna visiškai unikalios, o ledai – skanūs ir švieži, kaip naminiai ledai.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: BALL4013
EAN kodas: 477904364013
Valgomieji pistacijų ledai
300 g

Valgomieji pistacijų ledai

6,79 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui