Veganams
Zero waste

Kombučia gėrimas ANANASAI, ekologiškas

330 ml
2,89 €
+0,10 €
tara
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, rytoj - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, rytoj - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Klaipėdoje, rytoj - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„Kombucha Vitality Drink“ ekologiškas nepasterizuotas kombučia gėrimas ANANASAI. Vienas gurkšnis jus sugrąžins atgal į vasarą prie baseino, kuomet laikai buvo paprastesni ir viskas atrodė skaniau. Skonis labai primena pinakoladą! Užpilta su skrudintomis kokosų drožlėmis ir ananasų gabaliukais ši kambučia yra puikus pasirinkimas po treniruotės.

Kombučia yra nealkoholinis fermentuotas gėrimas su simbiotine bakterijų ir mielių kultūra, pagamintas pagal tradicinį Azijos receptą. „Kombucha Vitality Drink“ fermentuojama apie dvi savaites. Vitaminų B1, B2 ir B6 šaltinis.

Tamsaus stiklo butelyje. Laikyti +2-+6 laipsnių temperatūroje, atidarius laikyti šaldytuve ir suvartoti per 2 dienas. Gali atsirasti natūralios kilmės nuosėdų.

LV-BIO-02, ne ES žemės ūkis.

Gamintojas

Kombučia gamybą savo namuose kaip hobį pradėjo 2014-ųjų pabaigoje, kol galiausiai žingsnis po žingsnio buvo įkurta „Kombucha Vitality Drink“ darykla Latvijoje.

Ši kombučia yra gaminama išskirtinai tik paties gamintojo darykloje. Išvirus ekologišką arbatą su ekologiškais augaliniais priedais pagal savo receptus, gėrimas paliekamas fermentacijos procesui, kuris trunka apie dvi savaites. Kiekviename „Kombucha Vitality Drink“ gėrimo buteliuke atsiduria natūraliai atsirandančios gyvos ir aktyvios kultūros: gerosios bakterijos, mielės ir organinės rūgštys (acto rūgštis, pieno rūgštis, gliukono rūgštis, gliukurono rūgštis ir propiono rūgštis). Kombučia gėrimo gamybai naudojamos tik sertifikuotos ekologiškos sudedamosios dalys.

Prekės ženklo šalis:
Latvija
Prekės kodas: VITAL4006
EAN kodas: 475102944006
Kombučia gėrimas ANANASAI, ekologiškas

Kombučia gėrimas ANANASAI, ekologiškas

2,89 €
+0,10 €
tara

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui