Kombučia gėrimas IMBIERAS IR CIBERŽOLĖ, ekologiškas

355 ml
2,89 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime šiandien, Lapkričio 27 12:00.
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Lapkričio 27 12:00.

Apie prekę

„Kombucha Vitality Drink“ ekologiškas kombučia gėrimas IMBIERAS IR CIBERŽOLĖ gaminamas su šalto spaudimo imbiero ir ciberžolės sulčių mišiniu – privers burną virpėti.

Kombučia yra fermentuotas gėrimas, pagamintas pagal tradicinį Azijos receptą. „Kombucha Vitality Drink“ fermentuojama apie dvi savaites.

Tamsaus stiklo butelyje.

Gamintojas

Kombučia gamybą savo namuose kaip hobį pradėjo 2014-ųjų pabaigoje, kol galiausiai žingsnis po žingsnio buvo įkurta „Kombucha Vitality Drink“ darykla Latvijoje.

Ši kombučia yra gaminama išskirtinai tik paties gamintojo darykloje. Išvirus ekologišką arbatą su ekologiškais augaliniais priedais pagal savo receptus, gėrimas paliekamas fermentacijos procesui, kuris trunka apie dvi savaites. Kiekviename „Kombucha Vitality Drink“ gėrimo buteliuke atsiduria natūraliai atsirandančios gyvos ir aktyvios kultūros: gerosios bakterijos, mielės ir organinės rūgštys (acto rūgštis, pieno rūgštis, gliukono rūgštis, gliukurono rūgštis ir propiono rūgštis). Kombučia gėrimo gamybai naudojamos tik sertifikuotos ekologiškos sudedamosios dalys.

Prekės ženklo šalis:
Latvija
Prekės kodas: VITAL4007
EAN kodas: 475102944007
Kombučia gėrimas IMBIERAS IR CIBERŽOLĖ, ekologiškas

Kombučia gėrimas IMBIERAS IR CIBERŽOLĖ, ekologiškas

2,89 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui