Fermentuotos raugintų kopūstų sultys, biodinaminės

500 ml
1,79 €
Ištikimo kliento kortelė
1,43 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Spalio 20 12:38 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Spalio 20 12:38 su ZITICITY

Apie prekę

„Voelkel“ biodinaminės (demeter) fermentuotos raugintų kopūstų sultys, paskanintos jūros druska. Pasterizuotos. Tinka veganams.

Pasterizacijos metu išsaugomos visos maistinės vertės, net ir vertinga pieno rūgštis, pašalinamos tik pieno rūgšties bakterijos. Gamintojas taip užtikrina, kad po supilstymo sultys nesugestų, ir garantuoja aukščiausią laktofermentuotų sulčių kokybę.

Atidarius laikyti šaldytuve ir suvartoti per 3 d.

Gamintojas

Natūralių sulčių kompanija „Voelkel“ veiklą pradėjo prieš 100 metų, kai Margaret ir Karl įgyvendino savo gyvenimo svajonę. Kai pradėjo kurtis pirmieji biodinaminiai ūkiai, jie persikėle į Höhbeck regioną, esantį Vokietijos šiaurėje. Šeimos gyvenimo būdas, pagarba žmogui ir gamtai tapo Voelkel įmonės filosofijos pamatu.

Kuomet Margaret ir Karl Voelkel keliavo po apylinkes su savo mobiliąja sulčių spaudykla, jų sūnus Harm Voelkel sukūrė „Voelkel“ prekinį ženklą. Pradžioje buvo spaudžiamos obuolių, kriaušių bei uogų sultys. Harm Voelkel pradėjo gaminti skanias sultis iš daržovių.

1980-ųjų pradžioje, įmonės pradininkų anūkas Stefan Voelkel pradėjo vystyti ekologiškų ir biodinamių sulčių gamybą. O šiandien jo sūnūs Boris, Jacob, David ir Jurek, ketvirtoji šeimos karta, dirbanti kompanijoje, dalijasi ta pačia aistra kokybiškiems produktams ir tvariai žemdirbystei.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: VOEL1453
EAN kodas: 401553301453
Fermentuotos raugintų kopūstų sultys, biodinaminės
500 ml

Fermentuotos raugintų kopūstų sultys, biodinaminės

1,79 €
Ištikimo kliento kortelė
1,43 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui