Jautriai odai

Apsauginis kremas vaikams nuo vėjo ir šalčio su medetkomis

8,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Natrue

Apie prekę

„Weleda“ natūralus apsauginis kremas nuo vėjo ir šalčio su medetkomis – tai gležnos kūdikių ir vaikų odos apsauga atšiauriausiomis oro sąlygomis. Sudėtyje nėra vandens.

Riebus kremas su ekologišku migdolų aliejumi, lanolinu ir ekologišku medetkų ekstraktu, tinka net pačiai jautriausiai odai. Tinka ir suaugusiems, ypač, jei jų oda jautri. Deramtologų patikrintas.

Naudojimas: švelniai ištepkite kūdikio veidą ir rankas nedideliu kremo kiekiu.

Gamintojas

„Weleda“ – 1921 m. įsikūrė Šveicarijoje kaip farmacinė laboratorija su savo vaistinių augalų sodu. Šiandien – tai pasaulyje pirmaujanti natūralios holistinės kosmetikos ir vaistinių preparatų, skirtų antroposofinei terapijai, gamintoja. Nuo pat įsikūrimo pradžios „Weleda“ kuria ir gamina produktus, kurie padeda palaikyti, stiprinti ir atkurti žmonių sveikatą. Šiuo metu kompanija gamina daugiau nei 100 natūralios kosmetikos priemonių, 10 dietinių produktų ir apie 2 500 vaistinių preparatų.

Apie 78% žaliavų, naudojamų produktų gamyboje, yra iš ekologinių arba biodinaminių ūkių ir kontroliuojamų laukinių augalų rinkimo vietų. Visų produktų pagrindą sudaro tik natūralios medžiagos. Dirbtiniai konservantai ir dažikliai nenaudojami.

Prekės ženklo šalis:
Šveicarija
Prekės kodas: WELE8821
EAN kodas: 400163809663
Apsauginis kremas vaikams nuo vėjo ir šalčio su medetkomis

Apsauginis kremas vaikams nuo vėjo ir šalčio su medetkomis

8,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui