Rutulinis dezodorantas vyrams

50 ml
9,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Natrue

Apie prekę

„Weleda“ natūralus rutulinis dezodorantas vyrams su natūraliais eteriniais aliejais patikimai apsaugo nuo nemalonaus kvapo net 24 val. Be aliuminio druskų, todėl neužkemša porų, netrikdomos natūralios funkcijos. Tinka kasdieniam naudojimui. Patikrintas dermatologų.

Rutulinis dezodorantas turi vyrišką, bet subtilų aromatą – tai mediena dvelkiančios rozmarinų natos ir žvali japoninių laurenių bei kvapiųjų auksabarzdžių eterinių aliejų gaiva.

Naudojimas: tepti ant švarios ir sausos pažastų odos.

Gamintojas

„Weleda“ – 1921 m. įsikūrė Šveicarijoje kaip farmacinė laboratorija su savo vaistinių augalų sodu. Šiandien – tai pasaulyje pirmaujanti natūralios holistinės kosmetikos ir vaistinių preparatų, skirtų antroposofinei terapijai, gamintoja. Nuo pat įsikūrimo pradžios „Weleda“ kuria ir gamina produktus, kurie padeda palaikyti, stiprinti ir atkurti žmonių sveikatą. Šiuo metu kompanija gamina daugiau nei 100 natūralios kosmetikos priemonių, 10 dietinių produktų ir apie 2 500 vaistinių preparatų.

Apie 78% žaliavų, naudojamų produktų gamyboje, yra iš ekologinių arba biodinaminių ūkių ir kontroliuojamų laukinių augalų rinkimo vietų. Visų produktų pagrindą sudaro tik natūralios medžiagos. Dirbtiniai konservantai ir dažikliai nenaudojami.

Prekės ženklo šalis:
Šveicarija
Prekės kodas: WELE9522
EAN kodas: 400163809522
Rutulinis dezodorantas vyrams
50 ml

Rutulinis dezodorantas vyrams

9,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui