Žalieji lęšiai, ekologiški

500 g
4,31 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Klaipėdoje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„Infinity Foods“ ekologiški žalieji lęšiai yra baltymais turtingas, maistingas produktas. Švelnaus skonio. Greitai paruošiami – mirkyti nereikia. Turi daug baltymų ir skaidulinių medžiagų, mažai cukrų ir riebalų.

Žalieji lęšiai yra švelnaus skonio, neturi daugeliui lęšių rūšių būdingo kartumo.

Paruošimas: Virti 10 min. ir ant silpnos kaitros dar apie 20 min. arba kol suminkštės.

Šiuos žaliuosius lęšius galima ir daiginti. Prieš daiginimą mirkyti reikia vandenyje apie 8–12 valandų, sudygsta per 1–2 dienas. Daigintus skanu dėti į įvairius patiekalus.

Gamintojas

„Infinity Foods“ – ekologiškas maistas iš viso pasaulio: kynva, burnočiai, datulės, džiovinti abrikosai, spanguolės, ryžiai, lęšiai, riešutai...

„Infinity Foods“ prekiauja geros kokybės ekologišku maistu nuo 1971 metų. Ekologiški „Infinity Foods“ produktai yra užauginti pagal griežtus sertifikuojančios institucijos Didžiojoje Britanijoje „Soil Association“ gamtą tausojančios ekologiškos žemdirbystės reikalavimus, pagal kuriuos žalingų pesticidų ir trąšų naudojimas yra uždraustas.

Kilmės šalis:
Slovakija
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: GAR145
EAN kodas: 502886905035
Žalieji lęšiai, ekologiški

Žalieji lęšiai, ekologiški

4,31 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui