Žolelių arbata su vynuogių ir citrinų sultimis MAŽASIS KURMIS, biodinaminė

200 ml
0,99 €
Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Voelkel“ biodinaminė žolelių arbata su vynuogių ir citrinų sultimis MAŽASIS KURMIS. Su natūraliu mineraliniu vandeniu ir sultimis, kurių gėrimo sudėtyje yra 21%. Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų) ir dirbtinių skonio bei kvapo stipriklių. Tinka veganams.

Gėrimo sudėtyje esančios sultys yra grynos, pagamintos ne iš koncentrato, švelniai pasterizuotos. Žolelių arbata pagaminta iš ekologų žolelių ekstraktų: melisų, pankolių, pipirmėčių, ramunėlių, saldymedžių, rugiagėlių, čiobrelių ir citrinžolių.

Pakuotėje, kurią patogu įsidėti į kuprinę: tetrapakas su biologiškai suyrančiu šiaudeliu.

Gamintojas

Natūralių sulčių kompanija „Voelkel“ veiklą pradėjo prieš 100 metų, kai Margaret ir Karl įgyvendino savo gyvenimo svajonę. Kai pradėjo kurtis pirmieji biodinaminiai ūkiai, jie persikėle į Höhbeck regioną, esantį Vokietijos šiaurėje. Šeimos gyvenimo būdas, pagarba žmogui ir gamtai tapo Voelkel įmonės filosofijos pamatu.

Kuomet Margaret ir Karl Voelkel keliavo po apylinkes su savo mobiliąja sulčių spaudykla, jų sūnus Harm Voelkel sukūrė „Voelkel“ prekinį ženklą. Pradžioje buvo spaudžiamos obuolių, kriaušių bei uogų sultys. Harm Voelkel pradėjo gaminti skanias sultis iš daržovių.

1980-ųjų pradžioje, įmonės pradininkų anūkas Stefan Voelkel pradėjo vystyti ekologiškų ir biodinamių sulčių gamybą. O šiandien jo sūnūs Boris, Jacob, David ir Jurek, ketvirtoji šeimos karta, dirbanti kompanijoje, dalijasi ta pačia aistra kokybiškiems produktams ir tvariai žemdirbystei.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: VOEL6132
EAN kodas: 401553303613
Žolelių arbata su vynuogių ir citrinų sultimis MAŽASIS KURMIS, biodinaminė
200 ml

Žolelių arbata su vynuogių ir citrinų sultimis MAŽASIS KURMIS, biodinaminė

0,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui