Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Pipirmėčių eterinis aliejus (5 ml)

Aroma Natural

Pipirmėčių eterinis aliejus (5 ml)

Aroma Natural
3.89
3.89

Ekologiškai užaugintų pipirmėčių (lot. Mentha piperita) eterinis aliejus.

Šis eterinis aliejus veikia stimuliuojančiai. Tinkamas riebios odos priežiūrai, nes reguliuoja sebumo išsiskyrimą. Sutraukia poras, atpalaiduoja veido raumenis, skaistina odos spalvą. Tinka masažui. Tačiau naudoti reikia stipriai praskiestą baziniu aliejumi ir saikingai.

Atsargiai, didelė koncentracija! Saugokite nuo vaikų, saugokite akis. Tik išoriniam naudojimui: garinimui, į kosmetikos priemones (1–2 lašai į 10 ml). Pipirmėčių eterinio aliejaus negalima naudoti vartojant homeopatinius vaistus. Nenaudoti vakarais – jis trukdo užmigti, nes veikia stimuliuojančiai. Netinka nėštumo metu.

Tamsaus stiklo buteliuke su lašintuvu.

Kilmės šalis – Indija. Lietuvoje išpilstytas produktas.

Eteriniai aliejai yra augalų gaminamos, kaupiamos ir išskiriamos į aplinką medžiagos, kartais vadinamos jų antriniais metabolitais. Evoliucijos eigoje šios medžiagos įgijo savybių, saugančių augalą nuo ligų ir kenkėjų. Mus, žmones, dažnai puola tie patys „kenkėjai“, todėl eterinius aliejus jau labai seniai žmonija ėmė vartoti gydymo ir profilaktiniais tikslais.

Eteriniai aliejai paprastai vartojami patalpoms aromatizuoti bei kūnui prižiūrėti. Daugumą eterinių aliejų galima lašinti į bazinį kūno priežiūros aliejų (tiek dėl kvapo, tiek siekiant poveikio odai, priklausomai nuo eterinio aliejaus rūšies), kai kuriuos (levandų, arbatmedžio ir kt.) galima vartoti neskiestus tiesiai ant odos.

Būtina žinoti, kad bet kuris eterinis aliejus gali iššaukti individualią alerginę reakciją, tad prieš pradėdami vartoti išbandykite nedideliame odos plotelyje dėl alergijos. Norint eterinius aliejus veiksmingai panaudoti nurodytais tikslais svarbu gerai išstudijuoti jų dozavimą ir kitą svarbią informaciją.

Skaitykite daugiau:
- Kaip teisingai naudoti eterinius aliejus

UAB „Sveiki produktai“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Prekės kodas: KE67
Bar kodas: 9800000004333

Susijusios prekės

Apelsinų eterinis aliejus (5 ml)
Aroma Natural
2.22
Visos teisės saugomos © LIVIN