Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Prieskonių mišinys kario troškiniui THAI, ekologiškas (23 g)

Lebensbaum

Prieskonių mišinys kario troškiniui THAI, ekologiškas (23 g)

Lebensbaum
1.59
1.59

„Lebensbaum“ ekologiškas prieskonių mišinys kario troškiniui THAI. Be dažiklių, skonio stipriklių, mielių ekstrakto ir kvapiųjų medžiagų.

Paruošimas (3 porcijos): 250 g vištienos, 250 g daržovių (pvz., paprikų, laiškinių svogūnų, cukinijų, cukrinių žirnių ankščių, pievagrybių), 200 ml kokosų pieno.
1. Vištieną supjaustyti juostelėmis ir apkepinti karštame aliejuje. Daržoves supjaustyti stambiais gabaliukais ir trumpai pakepinti kartu su mėsa.
2. Supilti kokosų pieną, 100 ml vandens ir prieskonius, viską išmaišyti.
3. Maišant užvirinti ir dar pavirti 2-3 min. ant silpnos ugnies. Patiekti su ryžiais.

Griežta kokybės kontrolė. Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: svogūnai*, bulvių krakmolas*, jūros druska, česnakai*, kalendra*, paprika*, ciberžolė*,  imbieras*, cukranendrių cukrus*, kalendros lapai* 2%, žalioji citrina*, vaistinė alpinija*, citrininė verbena*, čili pipirai*.
* – iš ekologinių ūkių.

Produkto sudėtyje gali būti garstyčių, salierų pėdsakų.

Paruošto kario troškinio porcija sudaro apie 287 kcal/1197 kJ.

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku. 

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės kodas: PM51

Susijusios prekės

Kario milteliai, ekologiški (30 g)
Infinity Foods
1.87
Visos teisės saugomos © LIVIN