Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Prieskonių mišinys lašišų apkepui, ekologiškas (20 g)

Lebensbaum

Prieskonių mišinys lašišų apkepui, ekologiškas (20 g)

Lebensbaum
1.59
1.59

„Lebensbaum“ ekologiškas prieskonių mišinys lašišų apkepui. Be dažiklių, skonio stipriklių, mielių ekstrakto ir kvapiųjų medžiagų.

Paruošimas (3 porcijos): 3 gabaliukų lašišų filė (350 g), 200 g grietinėlės.
1. Lašišą (šviežią, atitirpintą arba užšaldytą) sudėti į apkepo formą.
2. 100 ml šalto vandens, grietinėlę ir prieskonių mišinį sumaišyti ir užpilti ant lašišos.
3. Kepti apie 25 min. iš anksto įkaitintoje orkaitėje iki 200°C temp. (kaitinimas iš viršaus ir apačios arba 180°C temp. su karšto oro srautu). Užšaldytą lašišą kepti 30 min. Patiekti su ryžiais arba bulvėmis.

Griežta kokybės kontrolė. Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: bulvių krakmolas*, jūros druska, svogūnai*, raudonieji svogūnai* 6%, kalendra*, česnakai*, garstyčios 5%, krapai 3%*, ciberžolė*, pipirai*, petražolės*, kvapieji pipirai*, laurų lapai*.
* – iš ekologinių ūkių.

Produkto sudėtyje gali būti garstyčių, salierų pėdsakų.

Paruošto apkepo porcija sudaro apie 417 kcal/1731 kJ.

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku. 

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės kodas: PM53

Susijusios prekės

Visos teisės saugomos © LIVIN