Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Indų ploviklis su medetkomis (1 l)

Sonett

Indų ploviklis su medetkomis (1 l)

Sonett
5.79
3 prekės sandėlyje
5.79

Koncentruotas indų ploviklis, pagamintas tik iš augalinių plaunančiųjų medžiagų. Medetkų spagyrinė esencija pasižymi odą tausojančiu ir raminančiu poveikiu. Šilto, apelsinų ir bergamočių kvapo indų ploviklis tikrai ras vietą jūsų virtuvėje. Skirtas plauti indus rankomis.

Sonett indų ploviklis yra labai efektyvus ir ekonomiškas nepriklausomai nuo vandens kietumo, o aktyvios plaunančios medžiagos tausoja jūsų odą. Įsigykite 1l talpos Sonett indų ploviklio papildymą – ekonomiškiau ir ekologiškiau!

Naudojimas: užlašinkite Sonett indų ploviklio su medetkomis ant kempinėlės arba keletą lašų į vandenį kuriame plausite indus. Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų.

Sudėtis: 5-15% nejoninės paviršiui aktyvios medžiagos (cukraus surfaktantai), 5-15% anijoninės paviršiui aktyvios medžiagos (kokoso alkoholio sulfatas), <1% medetkų esencija*, <1%  augalinis alkoholis (etanolis), <1% citratai, <1% druska (natrio chloridas), <1% natūralūs eteriniai apelsinų* ir bergamočių* eteriniai aliejai (sudėtyje yra limonen ir linalool), balzaminiai priedai*, dinamizuotas vanduo iki 100%.
* - iš sertifikuotų ekologinių ar laukinių augimviečių.

Gamintojas: Sonett, Vokietija.

Prekės kodas: SONE0654

Susijusios prekės

Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Visos teisės saugomos © Livinn