Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Koncentruotas valiklis su apelsinų aliejumi (500 ml)

Sonett

Koncentruotas valiklis su apelsinų aliejumi (500 ml)

Sonett
4.89
1 prekė sandėlyje
4.89

Efektyvus valiklis virtuvės, vonios, visų namų bei darbinių patalpų valymui. Puikiai nuvalo net prikepusius riebalus, taukų, tepalų dėmes. Tinka visiems vandeniui atspariems paviršiams valyti (taip pat ir metalo). 100% suyra gamtoje.

Priklausomai nuo užterštumo, naudokite neskiestą arba skieskite iki santykio 1:10 (valiklį pilant į vandenį). Jeigu naudojate kaip universalų valiklį grindims ar langams valyti: 5ml Sonett koncentruoto valiklio su apelsinų aliejumi skieskite 10-yje litrų vandens, valiklį pilant į vandenį. Tinka visoms valymo ir filtravimo sistemoms.

Saugumo informacija: Saugoti nuo vaikų. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudėtis: 5-15% nejoninių paviršiui aktyvių medžiagų (cukraus surfaktantai), 5-15% anijoninių paviršiui aktyvių medžiagų (kokoso aliejaus alkoholio sulfatas), <2,5% natūralus apelsinų žievelių aliejus*(sudėtyje yra limoneno), <1% citratai, <1% natūralūs apelsinų*, bergamočių*, baltųjų mirtenių* ir citrinžolių*eteriniai aliejai (sudėtyje yra limoneno, linalolio, citroneliolio, geraniolio), balzaminiai priedai*, dinamizuotas vanduo iki 100%.
* - iš sertifikuotų ekologinių ar laukinių augimviečių.

Gamintojas: Sonett, Vokietija.

Prekės kodas: SONE5547

Susijusios prekės

Šveitimo milteliai (450 g)
Sonett
4.19
Visos teisės saugomos © Livinn