Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Speltų kruopos, neskaldytos, ekologiškos (500 g)

Ekofrisa

Speltų kruopos, neskaldytos, ekologiškos (500 g)

Ekofrisa
2.59
2.59
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >

Ekologiškos neskaldytos speltų kruopos. Pilno grūdo. Puikiai tinka košei virti, dėti į troškinius, sriubas, kepinius bei kitus patiekalus. Turi mažai cukrų, sočiųjų riebalų, be druskos.

Patarimas pusryčiams: Grūdus iš vakaro nuplaukite ir nakčiai užmerkite vandenyje santykiu 1:2. Ryte pavirkite kelias minutes ir apdenkite puodą rankšluosčiu, kad stovėtų šiltai. Po 20–30 minučių jau galima valgyti. Kartais (ypač jei laikoma trumpiau) reikia nupilti vandens perteklių. Paskaninkite druska ir mėgstamais aliejais. Žinoma, grūdai nesuverda iki košės. Jie būna nesulipę vieni su kitais, kramtyti tikrai yra ką. Atminkime, kad pilno grūdo kviečiai ar nešlifuoti ryžiai niekada nesuverda taip, kaip šlifuoti ar nepilno grūdo.

Lietuvoje užaugintas ir supakuotas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Maistinė vertė (100 g ) - 300 kcal/1257 kJ: riebalų 1.7 g (iš jų sočiųjų 0.2 g), angliavandenių 71.8 g (iš jų cukrų 1.0 g), baltymų 11.2 g, druskos 0.0 g.

Apie pilno grūdo produktus skaitykite puslapyje „Klausiate (FAQ)“ (klausimas Nr. 13).

Sveiki Guodos pastebėjimai apie pilno grūdo produktus:

https://www.youtube.com/watch?v=Csdb2v0qlR4

Apie košes:

https://www.youtube.com/watch?v=B5HMp4otsrA

Speltos (lot. Triticum spelta). Lukštiniai kviečiai. Tai senovinė kviečių rūšis, auginta dar senovės Egipte ir Romoje. Dėl savo sandaros labai atspari ligoms, sausroms ir kenkėjams. Paprastai turi daugiau vitaminų ir mikroelementų nei įprasti kviečiai. Speltos tinka dietinei ir mažų vaikų mitybai, kaip maistingas produktas sergantiems ar norintiems greitai atgauti jėgas. Glitimo speltose yra panašiai kaip ir paprastuose kviečiuose, tačiau jo struktūra kitokia. Tyrimai rodo, kad speltų glitimas nesukelia alergijos pusei tiriamųjų, jautrių kviečių glitimui. Grūduose esančios maistingosios medžiagos lengvai ir greitai įsisavinamos organizmo, todėl, skirtingai nuo kitų kviečių, nedidina nutukimo rizikos, bet padeda sureguliuoti svorį.

Prekės kodas: GAR422
Bar kodas: 4779024980839

Susijusios prekės

Bulguro kviečiai, ekologiški (500 g)
Infinity Foods
2.99
Prekės nėra sandėlyje.
Gal yra artimiausioje parduotuvėje? Skambinkite >
Visos teisės saugomos © Livinn