Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti
Vaistai druskinėje

Vaistai druskinėje

2014-12-30

Gydytojos Filomenos Taunytės straipsnis, skelbtas 2010 liepos mėn. 25 d. http://www.valstietis.lt

Pagerbkime druską, kurią sveikatos mokyklų mokytojai kaip kenksmingą išgujo iš sveikuolių mitybos, susukdami galveles ne tik jiems, bet ir kai kuriems mūsų.

Šaukštais valgyti nereikia

Pagal legendą Druskininkus atrado karvės. Žmonės pastebėjo, kad jos godžiai geria kai kurių šaltinių vandenį. Paragavę pajuto sūrų skonį. Nusiprausę ir atsigėrę tokio vandens, pajuto sveikatos pagerėjimą. Taip atsirado Druskininkai, kurortas garsus ne vien Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų šalių.

Druska nuo senų senovės žmonės gydydavo peršalimo ligas ir vandenligę. Ją naudodavo maisto produktams išsaugoti, dezinfekcijai, kompresams, kosmetikai. Ji vienas geriausių ir mažiausiai kenksmingų vidurius laisvinančių vaistų. Mūsų organizmas pats druskos pasigaminti negali, tad per dieną reikėtų suvartoti vieną arbatinį jos šaukštelį. Kelias ar keliolika dienų negaunant druskos nieko neatsitiks. Ilgiau negaunant, pradės kristi svoris, pablogės judesių koordinacija, susilpnės raumenys, kamuos mieguistumas, nes mūsų organizme sutriks druskų ir rūgščių pusiausvyra.

Skaityti toliau

Susijusios prekės

Himalajų druska (200 g)
Natur Hurtig
2.89
Himalajų druska (1 kg)
Natur Hurtig
5.37
Himalajų druska (500 g)
Natur Hurtig
2.29
Prekės nėra sandėlyje
Visos teisės saugomos © Livinn