Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Sorų kruopos (2)

Soros arba sorų kruopos išsyk patraukia dėmesį savo ryškiai geltona spalva. Šių kruopų košę verta valgyti tikrai ne vien dėl apetitą žadinančios spalvos, bet ir dėl išskirtinės maistinės vertės. Dar senovės Kinijoje augintos soros vėl sparčiai populiarėja, nes tai puikus pasirinkimas norint savo racioną paįvairinti maistingomis kruopomis.

Gardžią košę išvirsite tiek iš sorų kruopų, tiek iš sorų dribsnių. Tiesa skirsis košės paruošimo laikas bei konsistencija. Biodinaminių sorų dribsnių košė tobulai tinka pusryčiams, nes juos tereikia užpilti karštu vandeniu ir palikti uždengtus 10 minučių. Pridėkite mėgstamų priedų – sezoninių vaisių, sėklų, medaus ar kitų pagardų ir maistingi pusryčiai jau ant stalo!

Auksinių sorų kruopos gali būti naudojamos ne tik košėms, bet ir sriuboms sutirštinti, taip pat ruošiant desertus ar javainius. Drąsiai eksperimentuokite virtuvėje ir atraskite jūsų šeimai tinkamiausius receptus su soromis. Pasirinkę ekologiškas sorų kruopas, būsite tikri, kad ant šeimos stalo dedate maistingą ir sveikatai palankų valgį.

Išskleisti
prekių nerasta
Rodyti daugiau (liko prekių 2)
Visos teisės saugomos © LIVIN