Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Žaliavalgiams (87)

Žaliavalgiška mityba bus pilnavertė, jei pasirūpinsite pakankama produktų įvairove. Siūlome didžiulį žaliavalgiškai dietai tinkamų ekologiškų maisto produktų pasirinkimą. Čia rasite kruopų, riešutų, sėklų, džiovintų vaisių bei daržovių, supermaisto ir kito su žaliavalgystės principais suderinamo maisto. Jūsų patogumui produktų aprašymuose pažymima ar jie tinkami žaliavalgiams ir veganams.

Čia rasite tiek įprastų, tiek retesnių grūdinių kultūrų produktų, kuriuos galima daiginti: nekepinti grikiai, ispaninis šalavijas (chia), bolivinė balanda, spindulinės pupuolės, liucernos sėklos ir daugelis kitų.

Riešutai ir sėklos ‒ nepamainomas produktas, norint organizmą aprūpinti visais reikalingais baltymais, vitaminais ir mikroelementais.

Žemoje temperatūroje džiovinta žaliavalgiška duonelė gali būti valgoma kaip skanėstas, nepriklausomai nuo jūsų praktikuojamos dietos. Taip pat ypatingai gardūs mūsų siūlomi ekologiški žaliavalgiški batonėliai, kuriuose tik džiovinti vaisiai, uogos ir daržovės, sėklos ir riešutai.

Džiovinti ir liofilizuoti vaisiai, uogos, daržovių traškučiai puikiai gali pakeisti saldainius ir mažiau sveikatai palankius užkandžius.

Būtinai nepamirškite supermaisto produktų, kurie gali reikšmingai papildyti žaliavalgišką mitybą.

Išskleisti
prekių nerasta
Grikių kruopos (nekepintos), ekologiškos (800 g)
Livinn - sveiki produktai
3.67
Avinžirniai, ekologiški (400 g)
Livinn - sveiki produktai
2.62
Prekės nėra sandėlyje
Kanapių sėklos, lukštentos (150 g)
Hempus
4.80 3.12
-35%
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Rodyti daugiau (liko prekių 87)
Visos teisės saugomos © LIVIN