Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Tirpi javų kava „Country coffee“, ekologiškas (100 g)

Lebensbaum

Tirpi javų kava „Country coffee“, ekologiškas (100 g)

Lebensbaum
5.43
5.43

„Lebensbaum“ ekologiška tirpi javų kava „Country coffee“ yra be kofeino, todėl tinka gerti visai šeimai. Tai puiki alternatyva įprastai skrudintų pupelių kavai. Paprasta paruošti, visiškai ištirpsta.

Paruošimas: įštirpinti 1 arbatinį šaukštelį kavos gėrimo karštame vandenyje ar piene.

Stikliniame indelyje su užsukamu dangteliu.

Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų.
Griežta kokybės kontrolė. Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Vokietijoje pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Sudedamosios dalys: rugiai*, miežių salyklas*, miežiai*, cikorijos šaknys*, figos*.
* – iš ekologinių ūkių.

Maistinė vertė (100 g):  
Energinė vertė 1534 kJ/362 kcal
Riebalų 0.2 g
   iš jų sočiųjų 0.2 g
Angliavandenių 81 g
   iš jų cukrų 13 g
Skaidulinių medžiagų 3.7 g
Druskos 0.16 g

 

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku. 

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės kodas: G361
Bar kodas: 4012346460000

Susijusios prekės

Tirpi pienių šaknų kava (300 g)
Symingtons
15.15
Tirpi kava, ekologiška (100 g)
NaturGreen
7.31
Visos teisės saugomos © LIVIN