Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Arbata, kava ir kakava (65)

Jei sakote, kad nemėgstate arbatos ar kavos, kyla įtarimas, kad mažai jų ragavote. Arba ragavote prastas, prastai paruoštas.
Gėrimų, kuriuos vadiname arbata, skonių įvairovė didžiulė. O mūsų kava – ekologiška, kokybiška ir subtili, skirta mėgautis.

Pasirinkimas: juodoji arbata niekuo nepanaši į vaisinę, matė skiriasi nuo mačios, o žalioji nepanaši į žolelių, kad ir kaip panašiai skambėtų pavadinimai. O kur dar įvairaiusių rūšių „čai“? Skiriasi ir skonis, ir poveikis, ir nuotaika.

Pasididžiavimas: mūsų kolekcijos žvaigždė – ekologiška japoniška žalioji arbata KEIKO: labai žalia arbata, tokia žalia, kad net kvepia pavasariu.

Kokybė: „Altomayo“ – itin švelni ekologiška kava iš Peru – nerūgšti ir nekarti. „Lebensbaum“ Gourmet ekologiška kava iš Peru ir Ugandos – intensyvaus sodraus skonio bei aromato, taip pat nerūgšti. „Lebensbaum“ jau daugiau kaip 75 metus specializuojasi geriausių kavos rūšių skrudinime.

Sveikatai: kai kavos gerti negali, o skonio norisi, pasitarnauja gėrimai iš kitų kultūrų. Siūlome biodinaminę miežių kavą, cikorijų, pienių šaknų bei gilių kavą. Cikorijų ir gilių kava – kartokos, miežių ir pienių šaknų – itin švelnios. Jei balinsite pienu, galite net nepajusti, kad ne kavą geriate.

Kulinarijai: ekologiška kakava bei saldžiavaisio pupmedžio milteliai tiks ne tik gardžiam gėrimui paruošti, bet ir kulinarijai. Jei neatkreipėte dėmesio į perkamos kakavos sudėtį, atkreipkite dėmesį į skonį.

Išskleisti
prekių nerasta
Kakava, ekologiška (200 g)
Bio King
5.21
Prekės nėra sandėlyje
Miežių kava „Chai“ (170 g)
Užupių manufaktūra
5.99
Gilių kava (200 g)
Užupių manufaktūra
7.59
Rodyti daugiau (liko prekių 65)
Visos teisės saugomos © LIVIN