Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Lojalumo kortelė

Ar žinote parduotuves, kurios taiko net 7% kaupimą visoms prekėms?
Taip, tai mes! LIVIN lojalumo kortelę turėti verta!

Privalumai
   ► Kaupkite net 7% nuo pirkiniams išleistos sumos (išskyrus šviežią ir šaldytą maistą, jiems taikoma momentinė 1% nuolaida).
   ► Stebėkite, kiek pinigų jau sukaupėte kortelės sąskaitoje.
   ► Sukauptus pinigus panaudokite dalimis arba visus iš karto.
   ► Kaupti ir atsiskaityti LIVIN lojalumo kortelės pinigais galite visose mūsų parduotuvėse (Šiauliuose kitos sąlygos) ir perkant internetu www.livinn.lt.

Pastaba. Lojalumo pinigai nekaupiami už akcijuojamas prekes, alkoholinius gėrimus, tarą, LIVIN dovanų kuponus ir auką „Jaunimo linijai“. Nuolaidos nesumuojamos.

LIVIN kortelės susiejimas
Jei LIVIN lojalumo kortele norite pasinaudoti pirkdami internetu arba tiesiog norite patikrinti/stebėti sukauptų pinigų likutį, kortelę turite susieti su savo paskyra www.livinn.lt. Tai padaryti paprasta.

Savo asmeninėje paskyroje „Mano paskyra“ (1) eiti į „Lojalumo kortelė“ (2) ir atsidariusio puslapio tuščiame laukelyje (3) įvesti 13-kos skaitmenų kortelės numerį, kurį rasite kitoje kortelės pusėje, ir spausti mygtuką „Pridėti“. Tai padaryti taip pat galėsite ir jau pirkdami antrame apsipirkimo žingsnyje „Lojalumas ir nuolaidos“.

Vienu metu vieną paskyrą galima susieti su viena LIVIN kortele. Jei norite pasinaudoti kita lojalumo kortele, pirma prie jau pridėtos kortelės spauskite „Ištrinti“ ir pridėkite naują kortelę.

Kaip įsigyti kortelę?
Perkantys internetu www.livinn.lt LIVIN lojalumo kortelę gali užsisakyti nemokamai bet kada apsipirkimo metu (reikia pažymėti varnelę antrame pirkimo žingsnyje).
LIVIN parduotuvių pirkėjams kortelė dovanojama apsipirkus už 20 € ir daugiau. Bet kada kortelę galima įsigyti už 1.45 €.

Paprasta ir aiški informacija
Jau nuo pirmo apsipirkimo su nauja LIVIN lojalumo kortele į Jūsų kortelės sąskaitą grįš 7% nuo pirkinio sumos realiais pinigais (išskyrus šviežią ir šaldytą maistą, jiems taikoma momentinė 1% nuolaida). Tarkime, pirkdami už 28.96 €, į savo lojalumo kortelės sąskaitą gausite 2.03 €.
Kasos čekyje visada matysite, kiek pinigų sugrįžo paskutinio apsipirkimo metu ir kiek pinigų jau esate sukaupę ir nepanaudoję.
Kaupimas netaikomas šviežiam maistui. Jam taikome momentinę 1% nuolaidą.

Privatumo garantijos
LIVIN kortelės paskyrą valdyti galėsite tik Jūs. LIVIN griežtai laikosi privatumo įsipareigojimų. Jūsų adresai ir kita informacija nebus perduoti tretiesiems asmenims.

Praradus kortelę
Praradę savo LIVIN lojalumo kortelę, praneškite mums el. paštu info@sveikiproduktai.lt arba skambinkite telefonu + 370 659 44144 (darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.).

Dėmesio! Nuolaidos nesumuojamos. Perkantiems su nuolaidų kortele, akcijų prekėms taikoma tik akcijos nuolaida, kortelės nuolaida netaikoma. Nuolaidos netaikomos perkant dovanų kuponus.
LIVIN parduotuvėje Šiauliuose galioja kitos sąlygos: su LIVIN lojalumo kortele suteikiama -3% nuolaida, galioja mėnesio akcijos ir kiti pasiūlymai.

UAB „Bio Sala“ pasilieka teisę be įsipareigojimo keisti kortelės naudojimo taisykles, sąlygas ir terminus.

Visais rūpimais klausimais, susijusiais su lojalumu, rašykite el. paštu info@biosala.lt arba skambinkite telefonu + 370 65944144 (konsultacijos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.).

Visos teisės saugomos © LIVIN