Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Lojalumo kortelė

Ar žinote parduotuves, kurios taiko net 7% kaupimą visoms prekėms?
Taip, tai mes! Livinn kortelę turėti verta!

Pasinaudokite Livinn lojalumo kortele
 - Sužinokite apie specialius pasiūlymus pirmi.
 - Kaupkite net 7% nuo parduotuvėje pirkiniams išleistos sumos (Šiauliuose kitos sąlygos).
 - Stebėkite, kiek pinigų jau susikaupė kortelės sąskaitoje ir kaip juos galima panaudoti.

Ar žinote, kokiais Livinn kortelės pasiūlymais galite pasinaudoti? Tiesiog registruokite savo kortelę www.livinn.lt atskiroje paskyroje ir gaukite pasiūlymus.

Livinn kortelės registracija tik 3 žingsniai:

1. Prisijunkite

 

Livinn lojalumo kortelę registruokite OneGo įskiepyje – langas dešinėje, spauskite:
Prisijungti → Sukurti paskyrą → atsidariusiame lange įveskite savo el. pašto adresą, slaptažodį bei gimimo datą.

2. Patvirtinkite prisijungimą savo el. pašte
Atsidarykite OneGo laišką, gautą į savo nurodytą el. paštą, ir jame paspauskite žalią mygtuką „Aktyvuoti prisijungimo vardą“. Ir atsidariusiame naujame lange OneGo įskiepyje spauskite „Aktyvuoti“.

3. Susiekite savo paskyrą su Livinn kortele
Atsidariusiame naujame lange OneGo įskiepyje įveskite 13 skaitmenų kodą (kortelės numerį) ir saugos kodą (nutrynus apsauginį sluoksnį, 5 skaitmenys) ir spauskite – „Susieti su paskyra“.

Vienoje paskyroje galima užregistruoti ir susieti kelias Livinn korteles į vieną sąskaitą (pvz., vyro ir žmonos), kad pinigai kauptųsi bendroje sąskaitoje ir būtų gaunami bendri pasiūlymai.
Registruoti vartotojai gaus specialius pasiūlymus, taip pat galės stebėti savo kortelės aktyvumą ir pinigų srautus.

Paprasta įsigyti Livinn kortelę
Perkantys internetu www.livinn.lt Livinn lojalumo kortelę gali užsisakyti nemokamai bet kada apsipirkimo metu (reikia pažymėti varnelę antrame pirkimo žingsnyje).
„Livinn - sveiki produktai“ parduotuvių pirkėjams kortelė dovanojama apsipirkus už 20 € ir daugiau. Bet kada kortelę galima įsigyti už 1.45 €.

Paprasta ir aiški informacija
Jau nuo pirmo apsipirkimo su nauja Livinn lojalumo kortele į Jūsų kortelės sąskaitą grįš 7% nuo pirkinio sumos realiais pinigais. Tarkime, pirkdami už 28.96 €, į savo lojalumo kortelės sąskaitą gausite 2.03 €.
Kasos čekyje visada matysite, kiek pinigų sugrįžo paskutinio apsipirkimo metu ir kiek pinigų jau esate sukaupę ir nepanaudoję.
Pinigai lojalumo kortelės sąskaitoje už akcijuojamas prekes nesikaupia. Nuolaidos nesumuojamos.

Privalumai
Sukauptus pinigus galėsite panaudoti dalimis arba visus iš karto. Kaupti ir atsiskaityti Livinn lojalumo kortelės pinigais galite visose „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėse (Šiauliuose kitos sąlygos) ir perkant internetu www.livinn.lt. Jūsų patogumui sukaupti pinigai galios tol, kol Jūs patys nuspręsite juos panaudoti.

Privatumo garantijos
Livinn kortelės paskyrą OneGo įskiepyje matyti  ir valdyti galėsite tik Jūs. Patys galėsite kontroliuoti, kaip dažnai ir kokią informaciją norite gauti į savo el. paštą. „Livinn - sveiki produktai“ griežtai laikosi privatumo įsipareigojimų. Jūsų adresai ir kita informacija nebus perduoti tretiesiems asmenims.

Pranešimų nustatymai/atsisakymas
Savo Livinn kortelės paskyroje OneGo įskiepyje spauskite: PrisijungtiPranešimų valdymas → pasirinkite, kaip dažnai norite gauti pranešimus.

Praradus kortelę
1. Blokuokite
Savo Livinn lojalumo kortelės paskyroje (OneGo įskiepyje) užblokuokite prarastą kortelę: spauskite PaskyraID valdymas → pasirinkite kortelę, kurią blokuosite, spauskite Blokuoti.
2. Pridėkite naują įsigytą kortelę
Savo paskyroje spauskite PaskyraPridėti ID → atsiradusiuose laukeliuose įveskite ant naujos nuolaidų kortelės esančius 13 skaitmenų kodą (kortelės numerį) ir saugos kodą (nutrynus apsauginį sluoksnį, 5 skaitmenys). Į naują kortelę iškart persikels visa turėta sukauptų pinigų suma ir galiojantys pasiūlymai.

Perkant „Livinn - sveiki produktai“ dovanų kuponus lojalumo pinigai nekaupiami. Atsiradus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis telefonu +370 659 44144.

„Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėse (išskyrus perkant internetu) taip pat taikomos nuolaidos:

Su kortele „Svarainis“ taikoma -5% nuolaida visoms prekėms.
Su kortele „Visisavi“ -5% nuolaida visoms prekėms.
Su kortele POLA (Pagalbos Onkologiniams Ligoniams Asociacija) -7% nuolaida visoms prekėms.

Su tarptautiniu studento/moksleivio pažymėjimu „ISIC“ ir tarptautiniu pedagogo pažymėjimu „ITIC“ mūsų parduotuvėse taikoma -5% nuolaida visoms prekėms.

Su PC Mega nuolaidų kortele šiame prekybos centre esančioje „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėje taikoma -5% nuolaida visoms prekėms.

Dėmesio! Nuolaidos nesumuojamos. Perkantiems su nuolaidų kortele, akcijų prekėms taikoma tik akcijos nuolaida, kortelės nuolaida netaikoma. Nuolaidos netaikomos perkant dovanų kuponus.
„Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėje Šiauliuose galioja kitos sąlygos: su Livinn lojalumo kortele suteikiama -3% nuolaida, galioja mėnesio akcijos ir kiti pasiūlymai.

Visais rūpimais klausimais, susijusiais su lojalumu, rašykite administratorei Ritai el. paštu info@sveikiproduktai.lt arba skambinkite telefonu + 370 65944144 (konsultacijos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.).

Visos teisės saugomos © Livinn