LIVIN – kas mes esame?

Šiandien pasaulyje prekių gaminama tiek, kad kiekvieno poreikiai gali būti patenkinti su kaupu. Tačiau kaip išsirinkti? Kaip susigaudyti, kurie produktai geri, o kurie pagaminti su kenksmingomis medžiagomis? Kaip suprasti, kas rašoma etiketėse ir tarp eilučių? Kuriam gamintojui  tikrai rūpi vartotojas, o kuris tik garsiai apie tai kalba? Ir pagaliau, kaip rasti laiko šiam darbui atlikti?

Mes būtent tuo ir užsiimame, o tai darydami esame išrankūs. Jau nuo 2009 metų prekiaujame tik aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto  produktais, natūralia bei ekologiška kosmetika, švaros prekėmis. Mūsų siūlomas maistas – skanus, kosmetika – veiksminga, švaros prekės –  efektyvios. Patirk pats, kad natūralu ir ekologiška – tai ne aidas iš praeities, o labai racionalus ir malonus modernaus žmogaus pasirinkimas!

LIVIN tikslas

Tikslas nėra tik išvengti, ko visi išvengti norime, bet pasiūlyti produktus, kurie pasotintų ir džiugintų. Nes aliejus nėra tiesiog aliejus, o sultys tikrai nelygios sultims. Pamėgink ir pajusi – iš kvapo, skonio, poskonio ir savijautos.

Kalbame apie prekės kokybę, bet kas tai yra? Gerai, kad prekė nekenksminga, bet ne mažiau svarbu, kad ji būtų veiksminga. Kremas turi drėkinti ir maitinti, skalbiklis išskalbti, o maistas – būti skanus. Tai, kad produktas ekologiškas, neatleidžia jo nuo visų kitų pareigų. Rinkoje galima rasti įvairių variantų: ekologiškų su sertifikatais, bet tiesiog prastų, ar įprastinių masinės produkcijos, bet pateiktų kaip ekologiški (mes vadiname tokias prekes „šalia ekologiškų pagulėjusiom“). Visi renkamės tai, kas atrodo svarbu. Mums svarbu prekių kokybė, ekologija ir santykiai tarp žmonių.

Kuo ypatingi LIVIN produktai?

Didžioji dalis mūsų siūlomų maisto produktų yra sertifikuoti ekologiški. Kodėl tai svarbu? Nes gali būti tikras, jog jie išauginti be aršių pesticidų, augimo hormonų, įprastinių sintetinių trąšų, GMO ir t.t. Pagaminti jie be daugelio įtartinų priedų, tokių kaip natrio glutamatas, sintetiniai dažikliai ir kvapikliai.

Natūralioje ir ekologiškoje kosmetikoje nėra parabenų, mineralinių aliejų ir parafinų, dirbtinių dažų ir kvapų, naftos chemijos produktų. Aplinkai draugiškos švaros priemonės pagamintos be naftos chemijos, GMO, fosforo, chloro, su augalinės kilmės tenzidais. Ir tai tik pusė istorijos.

LIVIN komanda

Nesame išskirtinių profesionalų, ekologistų ar kitų išrinktųjų grupė. Esame paprasti žmonės, kuriems rūpi išlaikyti natūralų ryšį su gamta ir normalius santykius tarp žmonių. Ieškome tokių produktų, kuriuos žmonės gamintų su meile ir ja dalintųsi. Tokiu pačiu principu atrenkame darbuotojus – jie siūlo tau tai, kuo patys tiki, ir dalinasi savo žiniomis, nes jiems tai patinka. Tavo pasitikėjimas mums labai svarbus.

Platus pasirinkimas

Užeik pas mus į LIVIN parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose – jos yra patogiose vietose. Užeik paragauti, pasmalsauti, įsigyti. Sau ir savo šeimai kasdieniam vartojimui ir šventėms, draugams ar svarbiems žmonėms dovanų. Itališko extra virgin alyvuogių aliejaus, autentiškų skanėstų ir tikrų pomidorų padažo, ispaniško migdolų gėrimo, basmati ryžių ir ajurvedinių žolelių, japoniškos žaliosios arbatos, elegantiškos angliškos ir spalvingos amerikietiškos kosmetikos, lietuviškų grikių ir kanapių. Bendraukime Facebook, Instagram, žiūrėk YouTube, skaityk mūsų straipsnius, gamink pagal mūsų receptus.

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui