IŠTIKIMO KLIENTO KORTELĖ

Ar žinai parduotuves, kurios taiko net 7% kaupimą?
Taip, tai mes! LIVIN ištikimo kliento kortelę turėti verta!

PRIVALUMAI

  • Net 7% sugrįš į lojalumo kortelę nuo pirkiniams išleistos sumos (išskyrus šviežiam ir šaldytam maistui taikomas 1% kaupimas).
  • Stebėk, kiek pinigų jau sukaupei.
  • Panaudok sukauptus pinigus dalimis arba visus iš karto. Lojalumo pinigais galima apmokėti 99% krepšelio sumos už visas perkamas prekes ir paslaugas (įskaitant taros mokestį, dovanų kuponus, auką, pristatymą).
  • Ypatingos nuolaidos, asmeniniai pasiūlymai ir dovanos.
  • Kaupti ir atsiskaityti LIVIN ištikimo kliento kortelės pinigais gali visose mūsų parduotuvėse (Šiauliuose kitos sąlygos – suteikiama -3% nuolaida) ir internete www.livin.lt.

Pastaba. Lojalumo pinigai nekaupiami už akcijuojamas prekes, alkoholinius gėrimus, tarą, LIVIN dovanų kuponus, auką „Jaunimo linijai“ ir pristatymą. Nuolaidos nesumuojamos.

ATSISAKOME PLASTIKO

Nuo šiol turime ir virtualią LIVIN ištikimo kliento kortelę! Ja patogu ir paprasta naudotis, o svarbiausia – taip sumažinsime plastiko naudojimą.

Jeigu jau esi LIVIN lojalumo programos dalyvis, gali ir toliau naudotis turima plastikine kortele arba nesunkiai pasikeisti ją į virtualią savo paskyroje, prisijungus www.livin.lt.

KAIP ĮSIGYTI KORTELĘ?

Virtuali kortelė yra nemokama visiems! Ją bet kada gali pridėti į savo išmaniojo telefono piniginę: prisijunk prie www.livin.lt savo asmeninės paskyros ir atsisiųsk nemokamą kortelę (Android; iOs). Naudoti galima iškart.

Fizinė lojalumo kortelė parduodama tik parduotuvėse, kaina 1.45 €. Internete ja naudotis galėsi susieję su savo paskyra.

LOJALUMO KORTELĖ – TAVO TELEFONE

Žingsniai, kaip gauti virtualią lojalumo kortelę:
1. Nuskenuok QR kodą parduotuvėje prie kasos arba eik į šį puslapį >
2. Atsidariusiame lange spausk „Gauti naują kortelę“.
3. Prisijunk prie savo asmeninės paskyros arba susikurk naują paspaudęs „Registruotis“.
4. Savo asmeninėje paskyroje „Mano paskyra“ eik į „Lojalumo kortelė“, ten:
    a) Jeigu jau turi LIVIN kortelę, bet nori gauti virtualią arba ją susieti su el. parduotuve, spausk „Prijungti turimą kortelę“.
    b) Jeigu dar neturi LIVIN kortelės, spausk „Gauti naują kortelę“.
4. Užpildyk privalomus laukelius ir spausk „Išsaugoti“.
5. Virtualią kortelę išsaugok savo telefone:
    a) „iPhone” telefonuose pridėdamas ją „Wallet” programėlėje;
    b) „Android” turėtojai – „WalletPasses“ programėlėje;
    c) arba parsisiųsti į telefoną kaip paveikslėlį.
6. Kiekvieno apsipirkimo metu parduotuvėje vietoj plastikinės lojalumo kortelės pateik virtualią kortelę savo telefone!

Jei LIVIN fizine lojalumo kortele nori pasinaudoti pirkdamas internetu arba tiesiog nori patikrinti/stebėti sukauptų pinigų likutį, kortelę turi susieti su savo paskyra www.livin.lt, tai atlikti gali pirmais keturiais prieš tai išvardintais žingsniais. Vienu metu vieną paskyrą galima susieti su viena LIVIN kortele. Jei nori pasinaudoti kita lojalumo kortele, pirma prie jau pridėtos kortelės spausk „Atjungti kortelę“ ir pridėk naują kortelę.

SUKAUPTŲ PINIGŲ GALIOJIMAS

Per kalendorinius metus sukaupti LIVIN pinigai galioja iki kitų metų paskutinės mėnesio dienos, pvz.: per 2022 metus sukaupti LIVIN pinigai galioja iki 2023 m. gruodžio 31 d. ir t.t. Per nustatytą galiojimo laiką nepanaudoti LIVIN pinigai anuliuojami ir lojalumo programos dalyviui nekompensuojami.

PRIVATUMO GARANTIJOS

LIVIN kortelės paskyrą valdyti galėsi tik Tu. LIVIN griežtai laikosi privatumo įsipareigojimų. Tavo adresai ir kita informacija nebus perduoti tretiesiems asmenims.

UAB „Bio Sala“ pasilieka teisę be įsipareigojimo keisti kortelės naudojimo taisykles, sąlygas ir terminus.

Visais rūpimais klausimais, susijusiais su lojalumu, rašyk mums el. paštu [email protected] arba skambink telefonu + 370 659 44144 (konsultacijos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.).

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui