IŠTIKIMO KLIENTO KORTELĖ

Ar žinote parduotuves, kurios taiko net 7% kaupimą?
Taip, tai mes! LIVIN ištikimo kliento kortelę turėti verta!

PRIVALUMAI

  • Net 7% sugrįš į lojalumo kortelę nuo pirkiniams išleistos sumos (išskyrus šviežiam ir šaldytam maistui taikomas 1% kaupimas).
  • Stebėkite, kiek pinigų jau sukaupėte.
  • Panaudokite sukauptus pinigus dalimis arba visus iš karto. Panaudoti galima iki 99% krepšelio sumos.
  • Ypatingos nuolaidos, asmeniniai pasiūlymai ir dovanos.
  • Kaupti ir atsiskaityti LIVIN ištikimo kliento kortelės pinigais galite visose mūsų parduotuvėse (Šiauliuose kitos sąlygos) ir internetu www.livin.lt.

Pastaba. Lojalumo pinigai nekaupiami už akcijuojamas prekes, alkoholinius gėrimus, tarą, LIVIN dovanų kuponus, auką „Jaunimo linijai“ ir pristatymą. Nuolaidos nesumuojamos.

LIVIN parduotuvėje Šiauliuose galioja kitos sąlygos: su LIVIN lojalumo kortele suteikiama -3% nuolaida, galioja mėnesio akcijos ir kiti pasiūlymai.

ATSISAKOME PLASTIKO

Nuo šiol turime ir virtualią LIVIN ištikimo kliento kortelę! Ja patogu ir paprasta naudotis, o svarbiausia – taip sumažinsime plastiko naudojimą.

Jeigu jau esate LIVIN lojalumo programos dalyvis, galite ir toliau naudotis turima plastikine kortele arba nesunkiai pasikeisti ją į virtualią savo paskyroje, prisijungus www.livin.lt.

KAIP ĮSIGYTI KORTELĘ?

Virtuali kortelė yra nemokama visiems! Ją bet kada galite pridėti į savo išmaniojo telefono piniginę prisijungus prie savo paskyros www.livin.lt. Naudoti galima iškart.

Fizinė kortelė parduotuvėse ir internete kainuoja 1.45 €. Internete ja naudotis galėsite nuo kito apsipirkimo, t.y. gavę fizinę kortelę ir susieję ją su savo paskyra.

LIVIN KORTELĖS SUSIEJIMAS

Jei LIVIN lojalumo kortele norite pasinaudoti pirkdami internetu arba tiesiog norite patikrinti/stebėti sukauptų pinigų likutį, kortelę turite susieti su savo paskyra www.livin.lt. Tai padaryti paprasta:

(1) Savo asmeninėje paskyroje „Mano paskyra“ eiti į (2) „Lojalumo kortelė“. (3) Jeigu dar neturite LIVIN ištikimo kliento kortelės, spauskite „Prisijungti prie lojalumo“. Jei kortelę jau turite, spauskite „Prijungti turimą kortelę“ bei (4) užpildykite privalomus laukelius.

Vienu metu vieną paskyrą galima susieti su viena LIVIN kortele. Jei norite pasinaudoti kita lojalumo kortele, pirma prie jau pridėtos kortelės spauskite „Atjungti kortelę“ ir pridėkite naują kortelę.

SUKAUPTŲ PINIGŲ GALIOJIMAS

Iki 2020 m. gruodžio 31 d. sukaupti lojalumo pinigai galios iki 2021 m. vasario 28 d.

PRIVATUMO GARANTIJOS

LIVIN kortelės paskyrą valdyti galėsite tik Jūs. LIVIN griežtai laikosi privatumo įsipareigojimų. Jūsų adresai ir kita informacija nebus perduoti tretiesiems asmenims.

UAB „Bio Sala“ pasilieka teisę be įsipareigojimo keisti kortelės naudojimo taisykles, sąlygas ir terminus.

Visais rūpimais klausimais, susijusiais su lojalumu, rašykite mums el. paštu [email protected]t arba skambinkite telefonu + 370 659 44144 (konsultacijos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.).

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui