IŠTIKIMO KLIENTO KORTELĖ

Ar žinote parduotuves, kurios taiko net 7% kaupimą?
Taip, tai mes! LIVIN ištikimo kliento kortelę turėti verta!

PRIVALUMAI

  • Net 7% sugrįš į lojalumo kortelę nuo pirkiniams išleistos sumos (išskyrus šviežiam ir šaldytam maistui taikomas 1% kaupimas).
  • Stebėkite, kiek pinigų jau sukaupėte.
  • Panaudokite sukauptus pinigus dalimis arba visus iš karto. Lojalumo pinigais galima apmokėti 99% krepšelio sumos už visas perkamas prekes ir paslaugas (įskaitant taros mokestį, dovanų kuponus, auką, pristatymą).
  • Ypatingos nuolaidos, asmeniniai pasiūlymai ir dovanos.
  • Kaupti ir atsiskaityti LIVIN ištikimo kliento kortelės pinigais galite visose mūsų parduotuvėse (Šiauliuose kitos sąlygos – suteikiama -3% nuolaida) ir internete www.livin.lt.

Pastaba. Lojalumo pinigai nekaupiami už akcijuojamas prekes, alkoholinius gėrimus, tarą, LIVIN dovanų kuponus, auką „Jaunimo linijai“ ir pristatymą. Nuolaidos nesumuojamos.

ATSISAKOME PLASTIKO

Nuo šiol turime ir virtualią LIVIN ištikimo kliento kortelę! Ja patogu ir paprasta naudotis, o svarbiausia – taip sumažinsime plastiko naudojimą.

Jeigu jau esate LIVIN lojalumo programos dalyvis, galite ir toliau naudotis turima plastikine kortele arba nesunkiai pasikeisti ją į virtualią savo paskyroje, prisijungus www.livin.lt.

KAIP ĮSIGYTI KORTELĘ?

Virtuali kortelė yra nemokama visiems! Ją bet kada galite pridėti į savo išmaniojo telefono piniginę: prisijunkite prie www.livin.lt savo asmeninės paskyros ir atsisiųskite nemokamą kortelę (Android; iOs). Naudoti galima iškart.

Fizinė lojalumo kortelė parduodama tik parduotuvėse, kaina 1.45 €. Internete ja naudotis galėsite susieję su savo paskyra.

LOJALUMO KORTELĖ – JŪSŲ TELEFONE

Žingsniai, kaip gauti virtualią lojalumo kortelę:
1. Nuskenuokite QR kodą parduotuvėje prie kasos arba eikite į šį puslapį >
2. Atsidariusiame lange spauskite „Gauti naują kortelę“.
3. Prisijunkite prie savo asmeninės paskyros arba susikurkite naują paspaudę „Registruotis“.
4. Savo asmeninėje paskyroje „Mano paskyra“ eikite į „Lojalumo kortelė“, ten:
    a) Jeigu jau turite LIVIN kortelę, bet norite gauti virtualią arba ją susieti su el. parduotuve, spauskite „Prijungti turimą kortelę“.
    b) Jeigu dar neturite LIVIN kortelės, spauskite „Gauti naują kortelę“.
4. Užpildykite privalomus laukelius ir spauskite „Išsaugoti“.
5. Virtualią kortelę išsaugokite savo telefone:
    a) „iPhone” telefonuose pridėdami ją „Wallet” programėlėje;
    b) „Android” turėtojai – „WalletPasses“ programėlėje;
    c) arba parsisiųsti į telefoną kaip paveikslėlį.
6. Kiekvieno apsipirkimo metu parduotuvėje vietoj plastikinės lojalumo kortelės pateikite virtualią kortelę savo telefone!

Jei LIVIN fizine lojalumo kortele norite pasinaudoti pirkdami internetu arba tiesiog norite patikrinti/stebėti sukauptų pinigų likutį, kortelę turite susieti su savo paskyra www.livin.lt, tai atlikti galite pirmais keturiais prieš tai išvardintais žingsniais. Vienu metu vieną paskyrą galima susieti su viena LIVIN kortele. Jei norite pasinaudoti kita lojalumo kortele, pirma prie jau pridėtos kortelės spauskite „Atjungti kortelę“ ir pridėkite naują kortelę.

SUKAUPTŲ PINIGŲ GALIOJIMAS

Per kalendorinius metus sukaupti LIVIN pinigai galioja iki kitų metų paskutinės mėnesio dienos, pvz.: per 2022 metus sukaupti LIVIN pinigai galioja iki 2023 m. gruodžio 31 d. ir t.t. Per nustatytą galiojimo laiką nepanaudoti LIVIN pinigai anuliuojami ir lojalumo programos dalyviui nekompensuojami.

PRIVATUMO GARANTIJOS

LIVIN kortelės paskyrą valdyti galėsite tik Jūs. LIVIN griežtai laikosi privatumo įsipareigojimų. Jūsų adresai ir kita informacija nebus perduoti tretiesiems asmenims.

UAB „Bio Sala“ pasilieka teisę be įsipareigojimo keisti kortelės naudojimo taisykles, sąlygas ir terminus.

Visais rūpimais klausimais, susijusiais su lojalumu, rašykite mums el. paštu [email protected] arba skambinkite telefonu + 370 659 44144 (konsultacijos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.).

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui