Lankydamasis internetinėje parduotuvėje www.livin.lt, naudodamasis ja arba prisijungdamas prie jos, patvirtini, kad perskaitei ir sutinki su šiomis internetinės parduotuvės www.livin.lt Naudojimo sąlygomis (toliau – Sąlygos).

Šiose sąlygose Pardavėjas - ribotos atsakomybės bendrovė „Bio Sala“ (UAB „Bio Sala“), registracijos numeris: 301608656, juridinis adresas: P. Lukšio g. 32, Vilnius, Lietuva (toliau -  Mes), o Pirkėjas – fizinis ar juridinis asmuo, kuris perka internetinėje parduotuvėje www.livin.lt esančias prekes (toliau - Tu).

Slapukų politika ir Privatumo politika yra neatskiriama šių Pirkimo sąlygų dalis, kiek šios politikos yra susijusios su naudojimusi mūsų svetaine, internetine parduotuve www.livin.lt, Pirkimų įgyvendinimu ir vykdymu iš Pirkėjo ir mūsų pusės.
    
Šios sąlygos yra privalomos Pardavėjui, Pirkėjui ir bet kuriam internetinės parduotuvės www.livin.lt lankytojui. Tais atvejais, kai internetinės parduotuvės www.livin.lt lankytojas nesutinka su šiomis Sąlygomis (įskaitant Slapukų ir (arba) Privatumo politiką) – internetinės parduotuvės www.livin.lt lankytojas neturi teisės naudotis ir (arba) negali naudotis internetine parduotuve www.livin.lt

Mes pasiliekame teisę keisti Pirkimo sąlygas be išankstinio įspėjimo.

Mes negalime garantuoti, kad internetinės parduotuvės www.livin.lt veikimas bus nepertraukiamas, be klaidų ar sutrikimų ir pasiliekame teisę be išankstinio įspėjimo sustabdyti, nutraukti ar pakeisti internetinės parduotuvės www.livin.lt veikimą (visiškai ar iš dalies), ir neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius internetinės parduotuvės www.livin.lt gedimus, klaidas ar netinkamą veikimą.

Tu neturi trukdyti tinkamam www.livin.lt veikimui, o ypač neturi bandyti apeiti www.livin.lt arba bet kurios kompiuterinės sistemos, serverio, maršrutizatoriaus ar bet kokio kito prie interneto prijungto įrenginio apsaugos, klastoti, įsilaužti į jį ar kitaip trukdyti jo veikimui. Mes negalime garantuoti ir negarantuojame, kad bet kuriame internetinėje parduotuvėje www.livin.lt patalpintame turinyje nėra virusų ir (arba) kito kodo, turinčio kenksmingų ar griaunančių savybių. Tu esi atsakingas už tai, kad imtumeis pakankamų priemonių ir virusų patikrinimų (įskaitant antivirusinius ir kitus saugumo patikrinimus), kad atitiktum savo konkrečius duomenų įvesties ir išvesties saugumo ir patikimumo reikalavimus.

Sąvokos:

  • Internetinė parduotuvė − Pardavėjo sukurta svetainė ir duomenų bazė, kurioje Pirkėjas pateikia užsakymus.
  • Pirkinių krepšelis (Mano krepšelis) − Pirkėjo išsirinktos prekės, už kurias nebuvo sumokėta internetinėje parduotuvėje www.livin.lt.
  • Užsakymas − internetinėje parduotuvėje www.livin.lt Pirkėjo pasirinktas ir apmokėtas prekių rinkinys.
  • Registruotas pirkėjas – Pirkėjas, užpildęs ir pateikęs registracijos formą, kurią galima rasti adresu www.livin.lt.
  • Neužsiregistravęs pirkėjas (Svečias) - Pirkėjas, kuris neužpildė ir nepateikė registracijos formos, kurią galima rasti adresu www.livin.lt.
  • Prekių kainos garantijos laikotarpis – laikotarpis, iki kurio Pardavėjas garantavo, kad nekeis Prekių kainos, jei Užsakymas bus apmokėtas, pabaigos data.
  • Atšaukimo forma – forma, kurią galite užpildyti norėdami pasinaudoti teise atsisakyti pirkimo sutarties.
  • Privatumo politika – informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą, susijusį su mūsų teikiamomis paslaugomis.
  • Slapukų politika – informacijos failas, kuris siunčiamas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį (pvz., mobilųjį telefoną), kai lankotės svetainėje, ir saugomas Jūsų naršyklėje.
  • Kurjeris – Pardavėjo pasirinktas verslo partneris, kuris Pardavėjo vardu pristato Pirkėjo apmokėtas Prekes.

1.     Bendros sąvokos

1.1.  Pirkėjas užsako, o Pardavėjas įsipareigoja tiekti ir pristatyti maisto, kosmetikos ir buities prekes (toliau – Prekės), kurių pavadinimus, sudėtį, kainas, kiekį ir vertę Pirkėjas suderina pateikdamas Užsakymą ir kurios yra nurodytos sąskaitoje faktūroje.
1.2.  Apsipirkti svetainėje www.livin.lt turi teisę bet kuris asmuo – tiek Registruotas, tiek Neregistruotas Pirkėjas, taip pat tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.
1.3.  Sutartis tarp Pardavėjo ir Pirkėjo įsigalioja, kai Pirkėjas internetinėje parduotuvėje www.livin.lt išsirenka Prekes, sutinka su internetinės parduotuvės Pirkimo sąlygomis ir paspaudžia mygtuką „Pirkti“.
1.4.  Pirkėjas neturi teisės pirkti Prekių, esančių internetinėje parduotuvėje www.livin.lt, jei jis neperskaitė Pirkimo sąlygų arba su jomis nesutinka.
1.5.  Pirkėjas įsipareigoja užsakyti ir priimti Prekes bei sumokėti Užsakymo kainą pagal Sutartį. Prekės pristatomos tik nurodytoje teritorijoje esančioje internetinėje parduotuvėje www.livin.lt.
1.6.  Pardavėjas įsipareigoja tvarkyti jūsų duomenis Privatumo politikoje nustatytais tvarka, tikslais ir apimtimi.

2.    Prekių kainos

2.1.  Prekių kainos internetinėje parduotuvėje www.livin.lt nurodomos eurais, galiojančiuose norminiuose aktuose nustatyta tvarka. Į kainą įskaičiuotas galiojančiuose norminiuose aktuose nurodytas pridėtinės vertės mokesčio tarifas (PVM).
2.2.  Į kainą neįskaičiuotos prekės pristatymo išlaidos. Prekių pristatymo kaina nurodoma atskirai pateikiant Užsakymą.
2.3.  Internetinėje parduotuvėje www.livin.lt nurodytos Prekių kainos gali skirtis nuo LIVIN fizinėse parduotuvėse esančių prekių kainų.
2.4.  Prekės Pirkėjui parduodamos kainomis, galiojančiomis Prekių pirkimo metu.
2.5.  Pardavėjas turi teisę be išankstinio įspėjimo keisti Prekių kainas.

3.    Prekių prieinamumas

3.1.   Jeigu pakuojant siuntą paaiškėtų, kad prekė (-ės) iki išsiuntimo yra nebeprieinamos, Tau bus grąžinta už prekę (-es) sumokėta suma.
3.2.  Jei iki siunčiant siuntą paaiškėja, kad tam tikrų užsakytų prekių kiekis ribotas, prekės bus išsiųstos klientams, kurie užsakymą pateikė pirmieji. Pirkėjams, kuriems prekės negalėsime pristatyti, bus grąžinama už prekę (-es) sumokėta suma.

4.    Užsakymo pateikimas

4.1. Užsakymas pateikiamas paspaudus mygtuką „PIRKTI“ skiltyje „Mano krepšelis“. Pirkėjas privalo vykdyti Prekių pirkimo proceso veiksmus, užpildydamas ir patikrindamas kiekviename žingsnyje prašomą informaciją, taip pat įsitikindamas į krepšelį įdėtų prekių teisingumu ir kiekiu.
4.2. Spustelėjus mygtuką „PIRKTI“, jums siūloma galimybė prisijungti – įeik į Registruoto Pirkėjo profilį ir užbaik pirkimą arba įsigyk pasirinktas Prekes kaip Neregistruotas Pirkėjas, pateikdamas visą reikiamą informaciją.
4.3.  Jei Registruotas pirkėjas jau yra prisijungęs prie savo profilio, reikia papildyti trūkstamą informaciją, reikalingą Prekėms įsigyti.
4.4.  Užsakymo pateikimo metu reikia pasirinkti pristatymo būdą.
4.5.  Jei Pirkėjui kyla klausimų ar problemų, susijusių su Užsakymų pateikimu ar kita veikla internetinėje parduotuvėje www.livin.lt, Pirkėjas turi kreiptis į Klientų aptarnavimo skyrių.

5.    Užsakymo apmokėjimas

5.1.  Internetinėje parduotuvėje galimi trys užsakymo apmokėjimo būdai:
      5.1.1.  Internetinė bankininkystė
      5.1.2.  Mokėjimo kortelė
      5.1.3.  Be aukščiau nurodytų mokėjimo būdų – už Prekes galima sumokėti pristatymo metu.
5.2.    Pirkimą patvirtinantis dokumentas arba pristatymo pranešimas siunčiamas užsakymo formoje nurodytu El. pašto adresu.

6.     Užsakymo vykdymas

6.1.  Internetinėje parduotuvėje www.livin.lt pateikti užsakymai apdorojami darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val.
6.2.  Registruoti Pirkėjai gali susipažinti su savo užsakymo įvykdymo būsena savo Profilio paskyroje ir gauti informacinius El. laiškus, o Neregistruoti Pirkėjai gaus informacinį El. laišką apie užsakymo įvykdymo būseną.

7.    Prekių pristatymas ir atsiėmimas

7.1.  Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu Lietuvos Respublikos teritorijoje, kurį Pirkėjas nurodo prieš pateikdamas kiekvieną užsakymą.
7.2.  Prekės pristatomos tik darbo dienomis. Pardavėjas išsiunčia Prekes tą pačią darbo dieną, atitinkamai Užsakymas įprastai pristatomas per penkias darbo dienas, nebent Pardavėjas nurodo kitą pristatymo terminą arba pristatymo laikas pasikeičia nepriklausomai nuo Pardavėjo veiksmų (pvz., dėl kurjerių ar pristatymo partnerių veiksmų ir (ar) vėlavimų).
7.3.  Pardavėjas turi teisę pakeisti Prekių pristatymo laiką, iš anksto apie tai informavęs Pirkėją.
7.4.  Už pristatymą taikomas pristatymo mokestis. Pristatymo mokestis priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.
7.5.  Jei Klientas pasirenka atsiimti Užsakymą viename iš savitarnos paštomatų, Užsakymo pristatymo dieną Klientas gaus informacinę SMS žinutę, kurioje bus nurodytas paštomato durelių atidarymo kodas.
7.6.  Jei Klientas pasirenka gauti Užsakymą pristatant Kurjeriui Kliento nurodytu adresu, Kurjeris susisieks su Klientu Prekių pristatymo dieną, kad informuotų Klientą apie Prekių pristatymo laiką.
7.7.  Atsiimdamas prekes Pirkėjas privalo pateikti asmens tapatybės dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę), kad būtų galima nustatyti Pirkėjo tapatybę.
7.8.  Jei prekių pristatymas Pirkėjui neįmanomas dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių (Pirkėjas nurodė neteisingą adresą ir (arba) mobiliojo telefono numerį, Pirkėjas nerandamas nurodytu adresu, su Pirkėju neįmanoma susisiekti, nurodytu adresu negalima patekti ir t. t.), Prekės pakartotinai nepristatomos (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas prieš Kurjeriui atvykstant nurodytu adresu susitarė su Kurjeriu dėl antro pakartotinio pristatymo kitą dieną, nekeičiant pirminio pristatymo adreso), tačiau Prekių pirkimas gali būti atšauktas. Tokiu atveju Pardavėjas susisieks su Pirkėju, kad rastų sprendimą:
      7.8.1.  Pardavėjas gali atšaukti užsakymą, grąžindamas už Prekes sumokėtą sumą, tačiau negrąžinti už Prekes sumokėto pristatymo mokesčio.
      7.8.2.  Pardavėjas gali pakartotinai pristatyti Užsakymą. Už pakartotinį pristatymą taikomas papildomas mokestis.
7.9.  Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo įsitikinti, kad pristatytos Prekės atitinka Užsakyme pateiktas Prekes.
7.10.  Jei Pirkėjas pastebi bet kokią žalą ar neatitikimą gautame Užsakyme, jis privalo nedelsdamas apie tai pranešti Pardavėjui. Jei siuntą pristato kurjeris, apie neatitikimą taip pat reikia informuoti kurjerį. 
7.11.  Pirkėjas privalo įsivertinti greito atsiėmimo galimybes renkantis pristatymą į paštomatus esančius lauke, esant aukštai arba žemai oro temperatūrai. Jei Pirkėjas neturi galimybės siuntos atsiimti greitai, siūlome rinktis pristatymą kurjeriu arba į patalpose esančius paštomatus.
Pirkėjo pasirinktas pristatymo būdas esant aukštai arba žemai oro temperatūrai tampa Pirkėjo atsakomybe. Už pažeidimus, atsiradusius dėl lauko oro temperatūros, UAB "Bio sala" atsakomybės neprisiima.

8.    Atsisakymo teisė. Prekių keitimas ir grąžinimas

8.1.  Pagal EU „Nuotolinės prekybos direktyva (97/7)“ Pirkėjas – fizinis asmuo gali pasinaudoti sutarties atsisakymo teise ir vienašališkai atsisakyti sutarties per 14 kalendorinių dienų nuo Prekių pristatymo dienos. Pirkėjas negali pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, jei: pristatomos Prekės, kurių dėl jų pobūdžio negalima grąžinti, arba jos yra greitai gendančios, suvartojamos, maisto produktai ar gėrimai, arba jei įsigyta kosmetika, buitinė chemija ar higienos priemonės buvo atidarytos ir panaudotos.
8.2.  Pirkėjas yra atsakingas už tai, kad nebūtų sumažinta Prekės vertė, kokybė ir saugumas. Priešingu atveju Pardavėjas turi teisę atsisakyti suteikti Pirkėjui teisę nutraukti sutartį dėl pristatytų Prekių.
8.3.  Norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, Pirkėjas turi užpildyti kontaktinę formą, kurią galima rasti svetainėje www.livin.lt, per 14 dienų nuo Užsakymo gavimo dienos ir pateikti formoje reikalaujamą informaciją, arba susisiekti su Klientų aptarnavimo specialistu. Atsisakymo prašymą galima pateikti:
       8.3.1.    El. paštu: [email protected]
     8.3.2.     paštu, per kurjerį arba pristatant asmeniškai į Pardavėjo biurą Lietuvoje: P. Lukšio g.32, LT-08222 Vilnius
8.4.  Produktas turi būti pateiktas kartu su užpildyta forma.
8.5.  Pasinaudojęs teise atsisakyti sutarties, Pirkėjas padengia prekių grąžinimo į www.livin.lt išlaidas.
8.6.  Pirkėjas turi teisę pasinaudoti teise atsisakyti sutarties dėl visų vieno Pirkimo metu įsigytų Prekių ir susigrąžinti už Prekes sumokėtą kainą ir pristatymo kainą arba dėl dalies vieno Pirkimo metu įsigytų Prekių ir susigrąžinti už Prekes, dėl kurių Pirkėjas pasinaudojo teise atsisakyti sutarties, sumokėtą kainą.
8.7.  Jei grąžinamos prekės kurioms taikoma akcija už jas bus atlyginta kaina, už kurią jos buvo įsigytos.
8.8.  Pardavėjas turi teisę nepriimti Prekių ir nesuteikti Pirkėjui teisės atsisakyti sutarties, taip pat negrąžinti Pirkėjui už Prekes sumokėtų pinigų, jei grąžindamas Prekes Pardavėjas nustatė Prekių pažeidimus (nuimtos ir (arba) sugadintos etiketės, suplėšytos apsauginės plėvelės ir t. t.) ir (arba) Prekių naudojimo požymius.
8.9.  Apmokėtos Prekės kainos grąžinimas tais atvejais, kai Pirkėjas pasinaudoja teise atsisakyti sutarties, yra vykdomas galiojančiuose norminiuose aktuose nustatytais terminais ir tvarka.

9.    Pardavėjo teisės ir pareigos

9.1.  Pardavėjas įsipareigoja teikti Paslaugą pagal galiojančių norminių aktų reikalavimus, kokybiškai, laikydamasis Paslaugų teikėjo profesijai nustatytų standartų, kriterijų ir etikos normų.
9.2.  Pardavėjas turi teisę pasitelkti savo darbuotojus arba subrangovus Paslaugai teikti.
9.3.  Pardavėjas įsipareigoja vykdyti Sutartį ir pristatyti prekes Pirkėjui pagal Sutarties sąlygas ir Užsakyme numatytą komplektaciją.
9.4.  Jei Pardavėjas negali įvykdyti sąlygų, įtrauktų į Sąlygas (terminas, suma, kokybė ir pan.), Jis apie tai laiku informuoja Pirkėją, susisiekdamas nurodytu telefono numeriu arba El.paštu ir gali pasiūlyti Taisyklių ar Sąlygų pakeitimus. Sprendimas randamas atsižvelgiant į situaciją, abiejų šalių susitarimu.

Visus nesutarimus ir ginčus, kurie gali kilti tarp Šalių vykdant Sutartį, Šalys įsipareigoja išspręsti abipusių derybų būdu. Jei derybų būdu nepavyksta susitarti, ginčai nagrinėjami Lietuvos Respublikos teismuose.

Slapukų politika

Informuojame, kad, lankantis internetinėje parduotuvėje www.livin.lt, jūsų kompiuteryje saugomi šie išvardinti slapukai. Jie skirti informacijai perduoti elektroninių ryšių tinklu. Gali ištrinti arba blokuoti visus šiuos slapukus keisdamas slapukų nustatymus, tačiau šiuo atveju dalis svetainės funkcijų neveiks. Sutikdamas su www.livin.lt sąlygomis, sutinki, kad aukščiau minėta informacija būtų saugoma Tavo kompiuteryje ar kitame įrenginyje.

Internetinės parduotuvės www.livin.lt naudojamų slapukų aprašymai:

 

Kaip pakeisti slapukų nustatymus?

Išskyrus būtinus slapukus, slapukai mūsų svetainėje renka duomenis ir aktyvuojasi tik gavus tavo išankstinį sutikimą. Tu gali nesutikti su neprivalomų slapukų naudojimu, tačiau tuomet mes negalėsime garantuoti ir suteikti tau tam tikrų svetainės funkcionalumų ir ypatybių, kurių veikimas yra priklausomas nuo slapukais renkamos informacijos.

Pakeitęs slapukų nustatymus, bet kada gali priimti arba atmesti tam tikrus slapukus.

Jei pageidauji, kad slapukai nebūtų saugomi tavo kompiuteryje ar kitame įrenginyje, slapukų nustatymuose gali pasirinkti gauti pranešimą prieš išsaugant slapukus. Taip pat gali nustatyti, kad naršyklė vienu metu atmestų visus arba tik kai kuriuos slapukus. Slapukus, kurie jau yra išsaugoti tavo kompiuteryje ar kitame įrenginyje, visada gali ištrinti.

Internetinėje parduotuvėje www.livin.lt slapukų nustatymus gali keisti čia:

Cookie Settings

Slapukais surinkti tavo asmens duomenys yra tvarkomi laikantis ES bendrojo duomenų apsaugos reglamento, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių teisės aktus, nuostatų. asmens duomenų apsaugos. Vadovaudamasis galiojančių teisės aktų reikalavimais, taikome saugumo priemones, kad Tavo asmeniniai duomenys nebūtų atskleisti ir kad jie nebūtų naudojami neteisėtai.

Draudžiama kopijuoti ir publikuoti svetainėje www.livin.lt pateiktą informaciją be raštiško UAB „Bio Sala“ sutikimo.

Šioje svetainėje yra nuorodų į kitas svetaines. UAB „Bio Sala“ neatsako už šių svetainių turinį.

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui