Klauskite
Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Livinn - sveiki produktai

Šiandien pasaulyje prekių gaminama tiek, kad kiekvieno poreikiai gali būti patenkinti su kaupu. Tačiau kaip išsirinkti? Kaip susigaudyti kurios geros, kurios pagamintos su ingredientais–pakaitalais ar potencialiai kenksmingomis medžiagomis? Kaip suprasti, kas rašoma etiketėse ir tarp eilučių? Kuriam gamintojui tikrai rūpi vartotojas, o kuris tik garsiai apie tai kalba? Ir pagaliau, kaip rasti laiko šiam darbui atlikti?

Mes būtent tuo ir užsiimame, o tai darydami esame išrankūs. Parduotuvių grupė „Livinn - sveiki produktai“ prekiauja aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, natūralia bei ekologiška kosmetika, švaros prekėmis. Mūsų siūlomas maistas – skanus, kosmetika – veiksminga, švaros prekės – efektyvios. Patirkite patys, kad natūralu ir ekologiška – tai ne aidas iš praeities, o labai racionalus ir malonus modernaus žmogaus pasirinkimas!

Kodėl rinktis mus
Kuo ypatingi mūsų produktai?

Didžioji dalis siūlomų maisto produktų yra sertifikuoti ekologiški. Kodėl tai svarbu? Nes galite būti tikri, jog jie išauginti be aršių pesticidų, augimo hormonų, įprastinių sintetinių trąšų, GMO ir t.t. Pagaminti jie be daugelio įtartinų priedų, tokių kaip natrio glutamatas, sintetiniai dažikliai ir kvapikliai.
Natūralioje ir ekologiškoje kosmetikoje nėra parabenų, mineralinių aliejų ir parafinų, dirbtinių dažų ir kvapų, naftos chemijos produktų. Aplinkai draugiškos švaros priemonės pagamintos be naftos chemijos, GMO, fosforo, chloro, su augalinės kilmės tenzidais. Ir tai tik pusė istorijos.

Komanda

Nesame išskirtinių profesionalų, ekologistų ar kitų išrinktųjų grupė. Esame paprasti žmonės, kuriems rūpi išlaikyti natūralų ryšį su gamta ir normalius santykius tarp žmonių. Ieškome tokių produktų, kuriuos žmonės gamintų su meile ir ja dalintųsi. Tokiu pačiu principu atrenkame darbuotojus – jie siūlo jums tai, kuo patys tiki, ir dalinasi savo žiniomis, nes jiems tai patinka. Šiandien „Livinn - sveiki produktai“ dirba 60 žmonių. Jūsų pasitikėjimas mums labai svarbus.

Tikslas

Tikslas nėra tik išvengti, ko visi išvengti norime, bet pasiūlyti produktus, kurie pasotintų ir džiugintų. Nes aliejus nėra tiesiog aliejus, o sultys tikrai nelygios sultims. Pamėginkite ir pajusite – iš kvapo, skonio, poskonio ir savijautos. Kalbame apie prekės kokybę, bet kas tai yra? Gerai, kad prekė nekenksminga, bet ne mažiau svarbu, kad ji būtų veiksminga. Kremas turi drėkinti ir maitinti, skalbiklis išskalbti, o maistas būti skanus. Tai, kad produktas ekologiškas, neatleidžia jo nuo visų kitų pareigų. Rinkoje galima rasti įvairių variantų: ekologiškų su sertifikatais, bet tiesiog prastų, ar įprastinių masinės produkcijos, bet pateiktų kaip ekologiški (mes vadiname tokias prekes „šalia ekologiškų pagulėjusiom“). Visi renkamės tai, kas atrodo svarbu. Mums svarbu prekių kokybė, ekologija ir santykiai tarp žmonių.

Platus pasirinkimas

Užeikite pas mus į parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose – jos yra patogiose vietose. Užeikite paragauti, pasmalsauti, įsigyti. Sau ir savo šeimai kasdieniam vartojimui ir šventėms, draugams ar svarbiems žmonėms dovanų. Itališko extra virgin alyvuogių aliejaus, autentiškų skanėstų ir tikrų pomidorų padažo, ispaniško migdolų gėrimo, basmati ryžių ir ajurvedinių žolelių, japoniškos žaliosios arbatos, elegantiškos angliškos ir spalvingos amerikietiškos kosmetikos, lietuviškų grikių ir kanapių. Bendraukime Facebook, Instagram, skaitykite mūsų internetinę svetainę, tinklaraščius „Sveikas grožis“ ir „Sveikas požiūris“.

Stipriausi Lietuvoje
Stipriausi Lietuvoje
„Stipriausi Lietuvoje 2013-2015“ – sertifikatas, kuris patvirtina, kad sertifikuota įmonė UAB „Sveiki produktai“ yra patikima ir laiku vykdo bei didelė tikimybė, jog vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šiuo sertifikatu pažymima, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi 4% Lietuvoje veikiančių įmonių.
Mūsų komanda

Vilma

Sveiki, aš Vilma, esu „Livinn - sveiki produktai“ direktorė. Čia dirbu jau 8 metus. Darbe labiausiai džiugina du dalykai – pati verslo idėja ir mūsų kolektyvas. Gera dirbti, kai nereikia ieškoti kompromisų su savo sąžine – parduodame tai, ką patys vartojame. Esu dėkinga savo kolegoms, kad randame bendrą kalbą, kad įmonėje viskas veikia be muštro, visi yra sąmoningi ir geranoriški. Kokie pomėgiai po darbo? Gyvenu kaime, tai natūralu, kad mėgstu gamtą, ilsėtis atokiau nuo miesto šurmulio. Stabtelti ir pasimėgauti saulėtekiu, pasiklausyti kaip klykauja gervės, nors trumpam atsiriboti nuo begalinio gyvenimo tempo. Kelionės ir knygos taip pat neatskiriama mano gyvenimo dalis. O dabar turiu ir naują užsiėmimą – bites. Su sūnum tik mokomės bitininkystės meno, bet medų jau ragaujame :)

Brigita

Sveiki visi! Įdomu, kas kasdien su jumis bendrauja „Livinn - sveiki produktai“ Facebook'e? Prisistatau – aš Brigita. Myliu gamtą, esu už ekologiją, sąmoningą vartojimą, sportuoju, domiuosi sveika gyvensena, aromaterapija, natūralia (tikrąja prasme) kosmetika ir viskuo, kas tikra. Tad darbas „Livinn - sveiki produktai“ man yra artimas sielai ir malonus širdžiai :) Ne tik „valdau“ Facebook, bet mielai konsultuoju ir apie konkrečius produktus, taip pat kuruoju svetainės www.livinn.lt darbą, siunčiu jums naujienlaiškius, rengiu straipsnius, pranešimus ir kitą naudingą informaciją.

Meilė

Sveiki, aš esu Meilė, „Livinn - sveiki produktai“ vyriausioji buhalterė, atsakinga už įmonės finansus. Dirbu čia jau 5 metus su šaunia 3 narių buhalterijos komanda. Esu laiminga, kad dirbu tokiame šauniame kolektyve. Aš darbšti ir sąžininga, be proto mėgstu skaičiukus :) Mano laisvalaikis būna smagus, su draugais ir šeima. Gamta, augalai, gėlės, jūra ir ežerai yra mano neatsiejama gyvenimo dalis. Be galo gera nors trumpam ištrūkti nuo miesto šurmulio ir užsiimti sielai maloniais dalykais.

Aistė

Mano vardas Aistė, dirbu šioje įmonėje administratore. Noras gyventi natūraliau ir sveikiau atsirado prieš kelis metus, kai laukiausi sūnaus, ir jis niekur neišblėso iki šiol. Jau porą metų su šeima stengiamės gyventi veganiškai, nes jaučiamės atsakingi ne tik už save, bet ir už kitus gyvus padarus bei mūsų planetą. Todėl dedame nemažai pastangų, kad nepakenktume nei sau, nei kitiems. Didžiausia mūsų šeimos pramoga, tai važiavimas į sodą. Niekada nebūčiau pagalvojus, kad man su vyru – visiškiems asfalto vaikams, kada nors užsinorės miesto šurmulį pakeistį į gamtos tylą. Bet stebuklų, pasirodo, būna!

Daiva

Sveiki. Jei pažiūrėtumėte į gamintojų skyrelį ir pagalvotumėte, o kas gi su jais visais dirba – tai būčiau aš, Daiva,  pirkimų vadovė. Mano darbas – kad prekių sandėlyje būtų tiek, kiek reikia, ir tada, kada reikia. Juokaudama sakau, kad į pasaulį darbe žiūriu pro Excel‘io lentelių celes. Su skaičiais sutariu puikiai, moku juos skaityti ir suprasti, todėl dideli informacijos srautai man nebaisūs. Dirbu šauniame kolektyve, mėgstu juokauti. Per 7 darbo metus šioje įmonėje sužinojau daug naujo apie sveiką gyvenseną. Pamažu mano virtuvėje pasikeitė maisto produktai ir kosmetika. Nepasikeitė tik potraukis gamtai, kelionėms, bendravimui su šeima ir draugais, kam ir skiriu visą savo laisvalaikį. Retą savaitgalį nenuvažiuoju į sodybą vienkiemyje padirbėti ir pailsėti gamtos tyloje, be televizoriaus, kompiuterio ir telefono.

Laimutis

Historiam nescire hoc est semper puerum esse (Ciceronas). Laimutis – lietuvis, sėlių krašto atstovas... Sveik-uoliškai darbuojuosi (jau) ištisus 6 metus, kuruoju prekių judėjimą nuo taško A iki Z.  Mėgstu leisti laiką gamtoje – tai tartum mano antri namai. Žvejoju, renku miško gėrybes, o aptiktus gamtos stebuklus įamžinu fotoaparatu.

Rita

Laba, esu Rita. „Livinn - sveiki produktai“ dirbu jau 6 metus. Šiuo metu esu parduotuvės vadovė Vilniaus „Akropolyje“. Gera dirbti su jaunu kolektyvu, kuriam, kaip ir man, nesvetima meilė gamtai, jos resursų išsaugojimui. Su metais (amžiumi) :) išauga poreikis kokybei, o šioje įmonėje palankumas kokybei yra ypač puoselėjamas. Dirbdama sutinku tokių žmonių, iš kurių yra ko pasimokyti... kolegų tarpe tokių žmonių taip pat yra.

Aušra

Sveiki, esu Aušra, „Livinn - sveiki produktai“ Panevėžio parduotuvės vadovė. Dirbu čia nuo pat parduotuvės įkūrimo – 5 metus šauniame kolektyve. Beje, negalėčiau sakyti, kad „dirbu“, nes dirbti čia – vienas malonumas. Tikiu įmonės koncepcija, tikslais, todėl jaučiuosi ten, kur ir turėčiau būti. Džiaugiuosi parduotuvės kolektyvo merginomis, kurios yra darbščios, išradingos, turinčios gyvenimiškos patirties, kuri praverčia įgyvendinti išsikeltus uždavinius. Domiuosi psichologine ir dvasine literatūra. Vertinu paprastus, bet tikrus dalykus, nesvarbu apie ką kalbama (maistas, žmonės, aplinka). Laisvalaikį leidžiu man artimų žmonių draugijoje, o kartais tiesiog mėgstu pabūti viena ir pasvajoti...

Laura

Laba, esu Laura, „Livinn - sveiki produktai“ Vilniuje PC BIG vadovė. Čia atsiradau netikėtai – atlikusi baigiamąją praktiką gavau pasiūlymą pasilikti. Likau ir jau 3 metus esu šios įmonės maža detalytė. Per šiuos metus apie ekologiją sužinojau daug daugiau nei studijose. Esu gamtos žmogus. Be galo myliu gyvūnus. Geriausiai jaučiuosi miške, pievoje, klausant paukščių, jaučiant saulę ir vėją. Hobiai? Kelionės. Naujausias užsiemimas – akvariumai. BIG`o kolektyvas mažiukas – esam tik tryse. Eglė – būsima dietistė. Laimutė – menininkė tapytoja. Esam visos skirtingos, bet mus vienija požiūris į ekologiją ir kokybę.

Jolita

Sveiki. Esu Jolita, parduotuvės „Livinn - sveiki produktai“, esančios Vilniuje „Rimi Hypermarket“, vadovė. Dirbu čia su ypatingais žmonėmis, kurie žavūs, pilni gerų įdėjų ir sumanymų. Kadangi esu dviejų vaikučių mama, suprantu, kaip svarbu jiems parodyti ir kartu įdiegti sveikus gyvenimo įpročius. Matydami mus, suaugusiuosius, jie mokosi atsirinkti, kas sveika, skanu ir kartu naudinga mūsų kūnui. Esu šypsenos žmogus, tad vadovaujuosi šiuo gyvenimo kredo: Sutik visus su šypsena ir ji sugrįš atgal! Mūsų parduotuvės kolektyvas visada Jus pasitiks su šypsena, padės išsirinkti ir visada lauks Jūsų sugrįžtant!

 

Regina

Sveiki. Aš Regina. Esu „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvės vadovė Kaune („Hyper Maxima XXX”, Savanorių pr. 255). Mano kolektyve dirba dar trys nuostabios merginos. Džiaugiuosi, kad prieš du metus prisijungiau prie šios įmonės bendraminčių būrio. Nuo tos dienos darbas tapo vienas malonumas. Auginu dukrytę, kuri labai intensyviai šoka. Todėl labai svarbu sveika ir subalansuota mityba. Gerai, kai tinkamų produktų toli ieškoti nereikia ir viskas yra po ranka. Klientams mielai rekomenduoju tai, kas išbandyta asmeniškai nuo mažiausio šeimos nario iki seniausio. Laisvalaikiu mėgstu pasikapstyti darže ir kiek įmanoma savo užaugintų uogų bei daržovių pasiruošti žiemai pati.

Jūratė

Sveiki, esu Jūratė „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvės Kaune PLC „Mega“ vadovė. Dirbu nuo parduotuvės atidarymo jau 4 metus. Čia atradau aliejų įvairovę ir daug kitų produktų, nes mėgstu gaminti šeimai ir nustebinti draugus. Po darbo gera laiką leisti sode ir darže, kad viskas augtų ir žydėtų. Mėgstu keliones, fotografiją, džiazą muzikoje ir gyvenime.

Guoda

Aš esu Guoda, viena iš įmonės įkūrėjų. Mano pagrindinis darbas yra atrinkti mums teisingus produktus, surinkti apie juos informaciją, ją patikrinti, produktus paragauti, išbandyti ir visaip kitaip pasirūpinti, kad pakaktų aiškumo. Aiškumo visur: produktų aprašuose, darbiniuose procesuose, kolektyvo santykiuose ir pan. Taip pat atstovauju įmonę viešumoje, rašau straipsnius ir stambesnius kūrinėlius apie maistą, kosmetiką, ekonomiką ir šiaip gyvenimą. Labiausiai mėgstu vaikščioti po mišką, dirbti savo gamtinės žemdirbystės darže ir gerti arbatą su savo vyru.

Aris

Sveiki, esu Aris, „Livinn - sveiki produktai“ komercijos direktorius. Dar įmonėje kuruoju parduotuvių dizainą ir prekių išdėstymą, marketingą ir reklamą bei prižiūriu ofiso gėles :) Įkūrėme tokią įmonę, tai apie palankumą ekologijai ir kokybei nesiplėsiu... Dar mėgstu klasikinę muziką, poilsį sodyboje, mišką, akmenis ir japoniškus sodus. Iš maisto – alyvuogių aliejų, juoduosius ryžius, saldumynus (valingai bandau mažinti...), bet labiausiai žalią japonišką arbatą. O gyventi negaliu be žmonos ir dviejų mažų dukrelių, kurios netikėtai kažkaip nebe tokios jau ir mažos...

Jurgita

Aš Jurgita. Įmonėje esu atsakinga už visus internetinius užsakymus. Pro mane „praeina“ visos Jūsų sąskaitos, pageidavimai, klausimai. Malonu, kad tenka bendrauti su žmonėmis ir pirkėjais, kurie taip pat, kaip ir mūsų kolektyvas, domisi ekologiškais ir natūraliais produktais. Gyvenime man yra svarbi harmonija – šeimoje, gamtoje, mene. Labai myliu gyvūnus (turiu katytę Luną) ir visada stengiuosi prisidėti prie rengiamų akcijų už gyvūnų teises bei paremti beglobius gyvūnėlius.

Ramunė

Sveikučiai. Esu Ramunė, „Livinn - sveiki produktai“ buhalterė. Logiška manyti, kad gera komanda yra ta, kurią sudaro kompetentingi ir protingi žmonės. Aš manau, kad tokioje ir dirbu. Kiekvieną savaitgalį su šeima vykstu į sodybą, taigi mano laisvalaikis – begalė įvairių užsiėmimų. Dar vienas mėgstamiausių mano pomėgių – tai keliauti. Nereikia man tolimų kraštų. Tiesiog pakanka nuvykti į kokį kitą miestą ar į mišką.

Nijoleta

Mano vardas Nijoleta. Dirbu įmonėje jau 7 metus :) Esu didmeninės prekybos vadovė. Bendrauju su Lietuvos verslininkais, kurie turi savo prekybines įmones ir perka iš mūsų produktus savo parduotuvėms, taip pat su kavinių vadovais, naudojančiais mūsų produktus ekologiško maisto gamybai. Šiame darbe labiausia džiugina bendravimas su optimistiškai nusiteikusiais klientais, kuriems yra tikrai kartais nelengva išsilaikyti banguojančioje verslo jūroje. „Livinn - sveiki produktai“ vadovai ir visas kolektyvas stipriai pakeičia mus visus į gerąją pusę, suteikia žinių, harmonijos, noro tobulėti. Mano laisvalaikis – aktyvus poilsis gamtoje, knygos, teatras ir kelionės.

Agnė

Sveiki, esu Agnė, „Livinn - sveiki produktai“ produkto vadybininkė. Nors šiose pareigose esu dar nauja, įmonėje dirbu ilgiau, anksčiau buvau pardavėja/konsultantė, tad mūsų prekes jau gerai pažįstu ir pati daug ką naudoju. Dabar pirmoji pasirūpinu, kad nauja prekė atsidurtų mūsų sistemoje ir beveik paskutinė „paleidžiu“ prekę į parduotuvę sukurdama jai lipduką, atitinkantį visus reikalavimus, bet tuo pačiu informatyvų klientams. Džiaugiuosi darbu šioje įmonėje, nes mane supa bendraminčiai, iš kurių galiu mokytis, gauti patarimų ir semtis žinių sveiko gyvenimo būdo tema. O ir aš pati stengiuosi gyventi smagiai ir sveikai. Itin mėgstu keliones, gamtą, smagią kompaniją, sportą, o žiemos vakarais mezgu ir kepu sausainius.

Danguolė

Esu Danguolė, „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvės Vilniuje PC „GO9“ vadovė. Atėjau dirbti į įmonę netrukus po jos įkūrimo, per savo gimtadienį – todėl kartais pajuokauju, kad tada gimiau iš naujo. Džiaugiuosi mūsų puikiais kolegomis, klientais, produktais. Džiaugiuosi gera nuotaika, kurią visi kartu sukuriame ir dalinamės. Taip pat džiaugiuosi ir mūsų pasiekimais. Mėgstu knygas, muziką, kiną, teatrą. Norėčiau neprarasti gebėjimo stebėtis pasauliu, bent kartais matyti jį vaiko akimis.

Lida

Sveiki, aš Lida. Esu „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvės vadovė Klaipėdoje. Čia dirbu 7 metus, nuo pat parduotuvės įkūrimo pradžios. Darbe labiausiai džiugina kartu dirbantis kolektyvas ir galimybė tobulėti. Gera pardavinėti produktus, kurie yra naudingi sveikatai ir draugiški aplinkai. Jau kelis metus mūsų kolektyvas nekintantis, kartu su manimi dirba dar trys pardavėjos – konsultantės: Liucija, Loreta ir Genutė. Kolegės yra draugiškos, geranoriškos. Visus iškilusius klausimus sprendžiame kartu. Kadangi gyvenu prie jūros, tai laisvalaikiu patinka įkvėpti gaivaus jūros oro, pasivaikščioti po mišką. Taip pat labai patinka keliauti.

Irena

Sveiki, aš esu Irena, „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvės, esančios PLC „Panorama“, vadovė. Prieš pradėdama čia dirbti jau buvau parduotuvės klientė, o per beveik 5 darbo metus tapau visiškai priklausoma nuo mūsų produkcijos, nes labai vertinu kokybę ir gerą skonį. Nuolat ieškau sveikesnių alternatyvų, mėgstu gaminti, išbandyti naujus, keistus ir įdomius receptus. Sveika gyvensena ir ekologija man nėra tik darbas, tai – mano gyvenimo būdas, kuriuo po truputį sekasi užkrėsti ir draugus, ir artimuosius.

Violeta

Sveiki, esu Violeta. Į „Livinn - sveiki produktai“ komandą buvau priimta 2009 m. vasario 14 d. Tą dieną buvo atidaryta pirma parduotuvė Kaune (Akropolyje). Dabar esu šios parduotuvės vadovė. Mano kolektyve dirba keturios šaunios merginos. Mėgstu keliauti, susipažinti su kitų šalių kultūra, ypač jų virtuve. Visa tai labai padeda darbe konsultuojant pirkėjus. Daug laiko praleidžiu su šeima ir anūkėlėmis, jų turiu keturias. Myliu savo darbą, nes kiekvieną dieną bendrauju su įvairiais žmonėmis bei susiduriu su jų skirtingais poreikiais. Darbe nėra nuobodu, nes ši sritis nuolat atsinaujinanti, o visa tai leidžia tobulėti ir man pačiai.

Kristina

Sveiki, esu Kristina, „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvės Vilniuje (PC „Maxima”,  Mindaugo g. 11) vadovė. Esu dietistė, todėl man ypač svarbus sveikatai palankus maistas. Prieš pradedant čia dirbti, jau buvau dažna pirkėja. Be galo mėgstu savo darbą, nes čia įgijau daugiau žinių apie gausybę produktų, dar daugiau sužinojau apie naturalią kosmetiką ir turiu galimybę nuolat bendrauti su klientais, kurie turi įvairiausių poreikių. Didžiąją dalį mano laisvalaikio užima sportas, domėjimasis nauja literatūra tinkamo maitinimosi klausimais bei naujų, sveikatai naudingų patiekalų bandymai.

Visos teisės saugomos © Livinn