Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Livinn - sveiki produktai

Šiandien pasaulyje prekių gaminama tiek, kad kiekvieno poreikiai gali būti patenkinti su kaupu. Tačiau kaip išsirinkti? Kaip susigaudyti kurios geros, kurios pagamintos su ingredientais – pakaitalais ar potencialiai kenksmingomis medžiagomis? Kaip suprasti, kas rašoma etiketėse ir tarp eilučių? Kuriam gamintojui tikrai rūpi vartotojas, o kuris tik garsiai apie tai kalba? Ir pagaliau, kaip rasti laiko šiam darbui atlikti?

Mes būtent tuo ir užsiimame, o tai darydami esame išrankūs. Parduotuvių grupė „Livinn - sveiki produktai“ prekiauja aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, natūralia bei ekologiška kosmetika, švaros prekėmis. Mūsų siūlomas maistas – skanus, kosmetika – veiksminga, švaros prekės – efektyvios. Patirkite patys, kad natūralu ir ekologiška – tai ne aidas iš praeities, o labai racionalus ir malonus modernaus žmogaus pasirinkimas!

Kodėl rinktis mus
Kuo ypatingi mūsų produktai?

Didžioji dalis siūlomų maisto produktų yra sertifikuoti ekologiški. Kodėl tai svarbu? Nes galite būti tikri, jog jie išauginti be aršių pesticidų, augimo hormonų, įprastinių sintetinių trąšų, GMO ir t.t. Pagaminti jie be daugelio įtartinų priedų, tokių kaip natrio glutamatas, sintetiniai dažikliai ir kvapikliai.
Natūralioje ir ekologiškoje kosmetikoje nėra parabenų, mineralinių aliejų ir parafinų, dirbtinių dažų ir kvapų, naftos chemijos produktų. Aplinkai draugiškos švaros priemonės pagamintos be naftos chemijos, GMO, fosforo, chloro, su augalinės kilmės tenzidais. Ir tai tik pusė istorijos.

Komanda

Nesame išskirtinių profesionalų, ekologistų ar kitų išrinktųjų grupė. Esame paprasti žmonės, kuriems rūpi išlaikyti natūralų ryšį su gamta ir normalius santykius tarp žmonių. Ieškome tokių produktų, kuriuos žmonės gamintų su meile ir ja dalintųsi. Tokiu pačiu principu atrenkame darbuotojus – jie siūlo jums tai, kuo patys tiki, ir dalinasi savo žiniomis, nes jiems tai patinka. Šiandien „Livinn - sveiki produktai“ dirba 60 žmonių. Jūsų pasitikėjimas mums labai svarbus.

Tikslas

Tikslas nėra tik išvengti, ko visi išvengti norime, bet pasiūlyti produktus, kurie pasotintų ir džiugintų. Nes aliejus nėra tiesiog aliejus, o sultys tikrai nelygios sultims. Pamėginkite ir pajusite – iš kvapo, skonio, poskonio ir savijautos. Kalbame apie prekės kokybę, bet kas tai yra? Gerai, kad prekė nekenksminga, bet ne mažiau svarbu, kad ji būtų veiksminga. Kremas turi drėkinti ir maitinti, skalbiklis išskalbti, o maistas būti skanus. Tai, kad produktas ekologiškas, neatleidžia jo nuo visų kitų pareigų. Rinkoje galima rasti įvairių variantų: ekologiškų su sertifikatais, bet tiesiog prastų, ar įprastinių masinės produkcijos, bet pateiktų kaip ekologiški (mes vadiname tokias prekes „šalia ekologiškų pagulėjusiom“). Visi renkamės tai, kas atrodo svarbu. Mums svarbu prekių kokybė, ekologija ir santykiai tarp žmonių.

Platus pasirinkimas

Užeikite pas mus į parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose – jos yra patogiose vietose. Užeikite paragauti, pasmalsauti, įsigyti. Sau ir savo šeimai kasdieniam vartojimui ir šventėms, draugams ar svarbiems žmonėms dovanų. Itališko extra virgin alyvuogių aliejaus, autentiškų skanėstų ir tikrų pomidorų padažo, ispaniško migdolų gėrimo, basmati ryžių ir ajurvedinių žolelių, japoniškos žaliosios arbatos, elegantiškos angliškos ir spalvingos amerikietiškos kosmetikos, lietuviškų grikių ir kanapių. Bendraukime Facebook, Instagram, žiūrėkite YouTube, skaitykite mūsų internetinę svetainę, tinklaraščius „Guodos pastebėjimai“, „Sveikas grožis“ ir „Sveikas požiūris“.

Stipriausi Lietuvoje
Stipriausi Lietuvoje

Remiantis kredito biuro „Creditinfo“ duomenimis, sertifikuota įmonė UAB „Sveiki produktai“ yra patikima ir turi aukštą kredito reitingą bei padeda kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį. Tokį sertifikatą turi ne daugiau nei 2% Lietuvoje veikiančių įmonių.
Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje vadovai 2017“ patvirtina UAB „Sveiki produktai“ direktorės Vilmos Valkūnienės atsakingą požiūrį prisiimant ir vykdant finansinius įsipareigojimus.
„STIPRIAUSI LIETUVOJE“ – koks tai sertifikatas ir kaip sertifikuojamos įmonės? Skaitykite čia >

Gazelė 2017
Gazelė 2017

„Gazelė“ – tai sparčiai augančio smulkaus ir vidutinio verslo projektas. UAB „Sveiki produktai“ pateko į „Gazelė 2017“ nominantų sąrašą.

Mūsų komanda

Vilma

Sveiki, aš Vilma, esu „Livinn - sveiki produktai“ direktorė. Darbe labiausiai džiugina du dalykai – pati verslo idėja ir mūsų kolektyvas. Gera dirbti, kai nereikia ieškoti kompromisų su savo sąžine – parduodame tai, ką patys vartojame. Esu dėkinga savo kolegoms, kad randame bendrą kalbą, kad įmonėje viskas veikia be muštro, visi yra sąmoningi ir geranoriški. Kokie pomėgiai po darbo? Gyvenu kaime, tai natūralu, kad mėgstu gamtą, ilsėtis atokiau nuo miesto šurmulio. Stabtelti ir pasimėgauti saulėtekiu, pasiklausyti kaip klykauja gervės, nors trumpam atsiriboti nuo begalinio gyvenimo tempo. Kelionės ir knygos taip pat neatskiriama mano gyvenimo dalis. O dabar turiu ir naują užsiėmimą – bites. Su sūnum tik mokomės bitininkystės meno, bet medų jau ragaujame :)

Brigita

Sveiki visi! Įdomu, kas kasdien su jumis bendrauja „Livinn - sveiki produktai“ Facebook'e? Prisistatau – aš Brigita, vadybininkė. Myliu gamtą, esu už ekologiją, sąmoningą vartojimą, sportuoju, domiuosi sveika gyvensena, aromaterapija, natūralia (tikrąja prasme) kosmetika ir viskuo, kas tikra. Tad darbas „Livinn - sveiki produktai“ man yra artimas sielai ir malonus širdžiai :) Ne tik „valdau“ Facebook, bet mielai konsultuoju pirkėjus apie konkrečius produktus, taip pat kuruoju svetainės www.livinn.lt darbą, siunčiu jums naujienlaiškius, rengiu straipsnius, pranešimus ir kitą naudingą informaciją.

Meilė

Sveiki, aš esu Meilė, „Livinn - sveiki produktai“ vyriausioji buhalterė, atsakinga už įmonės finansus. Dirbu čia jau 5 metus su šaunia 3 narių buhalterijos komanda. Esu laiminga, kad dirbu tokiame šauniame kolektyve. Aš darbšti ir sąžininga, be proto mėgstu skaičiukus :) Mano laisvalaikis būna smagus, su draugais ir šeima. Gamta, augalai, gėlės, jūra ir ežerai yra mano neatsiejama gyvenimo dalis. Be galo gera nors trumpam ištrūkti nuo miesto šurmulio ir užsiimti sielai maloniais dalykais.

Daiva

Sveiki. Jei pažiūrėtumėte į gamintojų skyrelį ir pagalvotumėte, o kas gi su jais visais dirba – tai būčiau aš, Daiva, pirkimų vadovė. Mano darbas – kad prekių sandėlyje būtų tiek, kiek reikia, ir tada, kada reikia. Juokaudama sakau, kad į pasaulį darbe žiūriu pro Excel‘io lentelių celes. Su skaičiais sutariu puikiai, moku juos skaityti ir suprasti, todėl dideli informacijos srautai man nebaisūs. Dirbu šauniame kolektyve, mėgstu juokauti. Per 7 darbo metus šioje įmonėje sužinojau daug naujo apie sveiką gyvenseną. Pamažu mano virtuvėje pasikeitė maisto produktai ir kosmetika. Nepasikeitė tik potraukis gamtai, kelionėms, bendravimui su šeima ir draugais, kam ir skiriu visą savo laisvalaikį. Retą savaitgalį nenuvažiuoju į sodybą vienkiemyje padirbėti ir pailsėti gamtos tyloje, be televizoriaus, kompiuterio ir telefono.

Laimutis

Historiam nescire hoc est semper puerum esse (Ciceronas). Laimutis – lietuvis, sėlių krašto atstovas... Sveik-uoliškai darbuojuosi (jau) ištisus 8 metus, kuruoju prekių judėjimą nuo taško A iki Z. Mėgstu leisti laiką gamtoje – tai tartum mano antri namai. Žvejoju, renku miško gėrybes, o aptiktus gamtos stebuklus įamžinu fotoaparatu.

Birutė

Aš esu Birutė, mažmeninės prekybos vadovė. Tikras malonumas dirbti įmonėje, kurios vertybės sutampa su manosiomis, todėl labai džiaugiuosi būdama jos dalimi. Darbe man labai svarbu žmonės, su kuriais dirbu, todėl šilti, geranoriški, kompetentingi kolegos – didelis „Livinn - sveiki produktai“ privalumas. Laisvalaikį leidžiu su šeima ir draugais žaisdama stalo žaidimus, bet už viską labiausiai mėgstu aktyvų laisvalaikį gamtoje.

Rita

Esu Rita, dirbu e-prekybos vadybininke. Prie „Livinn - sveiki produktai“ kolektyvo prisijungiau 2017 metų pavasarį. Kasdien rūpinuosi, kad prekių užsakymas mūsų svetainėje būtų aiškus ir nesudėtingas, o internetu užsakytos prekės pasiektų klientus visur: nuo didmiesčio dangoraižio iki atokiausio vienkiemio šalies pakraštyje. Džiugina, kad vis daugiau klientų atranda ir vertina mūsų specialistų kruopščiai atrinkus produktus. Laisvalaikiu patinka dalyvauti pėsčiųjų žygiuose. Su šeima mėgstam atostogauti Pervalkoje, o kartais su vaikais išsiruošiam ir į tolimesnes keliones: ragauti skaniausių itališkų ledų ar ieškoti kitokių spalvų paplūdimių. Žaviuosi natūralistinio stiliaus želdynais. Patinka skandinaviški filmai.

Danguolė

Esu Danguolė, „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvės vadovė Vilniuje PC „GO9“. Atėjau dirbti į įmonę netrukus po jos įkūrimo, per savo gimtadienį – todėl kartais pajuokauju, kad tada gimiau iš naujo. Džiaugiuosi mūsų puikiais kolegomis, klientais, produktais. Džiaugiuosi gera nuotaika, kurią visi kartu sukuriame ir dalinamės. Taip pat džiaugiuosi ir mūsų pasiekimais. Mėgstu knygas, muziką, kiną, teatrą. Norėčiau neprarasti gebėjimo stebėtis pasauliu, bent kartais matyti jį vaiko akimis.

Lida

Sveiki, aš Lida. Esu „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvės vadovė Klaipėdoje. Čia dirbu 7 metus, nuo pat parduotuvės įkūrimo pradžios. Darbe labiausiai džiugina kartu dirbantis kolektyvas ir galimybė tobulėti. Gera pardavinėti produktus, kurie yra naudingi sveikatai ir draugiški aplinkai. Jau kelis metus mūsų kolektyvas nekintantis, kartu su manimi dirba dar trys pardavėjos – konsultantės: Liucija, Gerda ir Genutė. Kolegės yra draugiškos, geranoriškos. Visus iškilusius klausimus sprendžiame kartu. Kadangi gyvenu prie jūros, tai laisvalaikiu patinka įkvėpti gaivaus jūros oro, pasivaikščioti po mišką. Taip pat labai patinka keliauti.

Jolita

Sveiki. Esu Jolita, „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvės, esančios Vilniuje „Rimi Hypermarket“, vadovė. Dirbu čia su ypatingais žmonėmis, kurie žavūs, pilni gerų įdėjų ir sumanymų. Kadangi esu dviejų vaikučių mama, suprantu, kaip svarbu jiems parodyti ir kartu įdiegti sveikus gyvenimo įpročius. Matydami mus, suaugusiuosius, jie mokosi atsirinkti, kas sveika, skanu ir kartu naudinga mūsų kūnui. Esu šypsenos žmogus, tad vadovaujuosi šiuo gyvenimo kredo: Sutik visus su šypsena ir ji sugrįš atgal! Mūsų parduotuvės kolektyvas visada Jus pasitiks su šypsena, padės išsirinkti ir visada lauks Jūsų sugrįžtant!

 

Regina

Sveiki. Aš Regina. Esu „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvės vadovė Kaune („Hyper Maxima XXX”, Savanorių pr. 255). Mano kolektyve dirba dar trys nuostabios merginos. Džiaugiuosi, kad prieš du metus prisijungiau prie šios įmonės bendraminčių būrio. Nuo tos dienos darbas tapo vienas malonumas. Auginu dukrytę, kuri labai intensyviai šoka. Todėl labai svarbu sveika ir subalansuota mityba. Gerai, kai tinkamų produktų toli ieškoti nereikia ir viskas yra po ranka. Klientams mielai rekomenduoju tai, kas išbandyta asmeniškai nuo mažiausio šeimos nario iki seniausio. Laisvalaikiu mėgstu pasikapstyti darže ir kiek įmanoma savo užaugintų uogų bei daržovių pasiruošti žiemai pati.

Guoda

Aš esu Guoda, viena iš įmonės įkūrėjų. Mano pagrindinis darbas yra atrinkti mums teisingus produktus, surinkti apie juos informaciją, ją patikrinti, produktus paragauti, išbandyti ir visaip kitaip pasirūpinti, kad pakaktų aiškumo. Aiškumo visur: produktų aprašuose, darbiniuose procesuose, kolektyvo santykiuose ir pan. Taip pat atstovauju įmonę viešumoje, rašau straipsnius ir stambesnius kūrinėlius apie maistą, kosmetiką, ekonomiką ir šiaip gyvenimą. Labiausiai mėgstu vaikščioti po mišką, dirbti savo gamtinės žemdirbystės darže ir gerti arbatą su savo vyru.

Aris

Sveiki, esu Aris, „Livinn - sveiki produktai“ komercijos direktorius. Dar įmonėje kuruoju parduotuvių dizainą ir prekių išdėstymą, marketingą ir reklamą bei prižiūriu ofiso gėles :) Įkūrėme tokią įmonę, tai apie palankumą ekologijai ir kokybei nesiplėsiu... Dar mėgstu klasikinę muziką, poilsį sodyboje, mišką, akmenis ir japoniškus sodus. Iš maisto – alyvuogių aliejų, juoduosius ryžius, saldumynus (valingai bandau mažinti...), bet labiausiai žalią japonišką arbatą. O gyventi negaliu be žmonos ir dviejų mažų dukrelių, kurios netikėtai kažkaip nebe tokios jau ir mažos...

Ramunė

Sveikučiai. Esu Ramunė, „Livinn - sveiki produktai“ buhalterė. Logiška manyti, kad gera komanda yra ta, kurią sudaro kompetentingi ir protingi žmonės. Aš manau, kad tokioje ir dirbu. Kiekvieną savaitgalį su šeima vykstu į sodybą, taigi mano laisvalaikis – begalė įvairių užsiėmimų. Dar vienas mėgstamiausių mano pomėgių – tai keliauti. Nereikia man tolimų kraštų. Tiesiog pakanka nuvykti į kokį kitą miestą ar į mišką.

Nijoleta

Mano vardas Nijoleta. Dirbu įmonėje jau 7 metus :) Esu didmeninės prekybos vadovė. Bendrauju su Lietuvos verslininkais, kurie turi savo prekybines įmones ir perka iš mūsų produktus savo parduotuvėms, taip pat su kavinių vadovais, naudojančiais mūsų produktus ekologiško maisto gamybai. Šiame darbe labiausia džiugina bendravimas su optimistiškai nusiteikusiais klientais, kuriems yra tikrai kartais nelengva išsilaikyti banguojančioje verslo jūroje. „Livinn - sveiki produktai“ vadovai ir visas kolektyvas stipriai pakeičia mus visus į gerąją pusę, suteikia žinių, harmonijos, noro tobulėti. Mano laisvalaikis – aktyvus poilsis gamtoje, knygos, teatras ir kelionės.

Rita

Sveiki, esu Rita „Livinn – sveiki produktai“ administratorė. Labai džiaugiuosi, jog dirbu komandoje, kurią vienija darnos su savimi bei aplinka siekis. Kadangi domiuosi sveika gyvensena ir man svarbu, ką valgau aš bei mano artimieji, šios įmonės klientė esu daug ilgiau, nei darbuotoja :) Mėgstu ilgus pasivaiksčiojimus, kurių metu pasisemiu energijos bei atgaunu dvasinę pusiausvyrą. Už gamtos teikiamą terapiją atsidėkoju šiukšlių rinkimu miške. Teko ne vieną šimtą kilometrų pėsčiomis įveikti Šv. Jokūbo kely, bet ta kelionė tik sustiprino suvokimą, jog svarbiausia ir pati sudėtingiausia kelionė – kelionė į save.

Joana

Sveiki! Aš Joana, „Livinn - sveiki produktai“ esu didmeninės prekybos vadybininkė, rūpinuosi, kad niekad netrūktų mūsų įmonės prekių vaistinėse ir prekybos centruose. Kas mane pažįsta, žino, kaip aktyvią, mylinčią gamtą ir besidominčią ekologija asmenybę. Didžiąją dalį savo laisvalaikio skiriu bėgimui, varžausi ir su kitais, ir su savimi :) Džiaugiuosi ir didžiuojuosi tapusi šios kompanijos dalimi, nes patekau į nuostabų kolektyvą, nuolat gaunu naujos informacijos apie sveikus–ekologiškus produktus ir patirtį, kad darbas gali būti ne tik pareiga, bet ir malonumas.

Laura

Laba, esu Laura, „Livinn - sveiki produktai“ Vilniuje PC Panorama parduotuvės vadovė. Čia atsiradau netikėtai – atlikusi baigiamąją praktiką gavau pasiūlymą pasilikti. Likau ir jau 3 metus esu šios įmonės maža detalytė. Per šiuos metus apie ekologiją sužinojau daug daugiau nei studijose. Esu gamtos žmogus. Be galo myliu gyvūnus. Geriausiai jaučiuosi miške, pievoje, klausant paukščių, jaučiant saulę ir vėją. Hobiai? Kelionės. Naujausias užsiemimas – akvariumai.

Aušra

Sveiki, esu Aušra, „Livinn - sveiki produktai“ Panevėžio parduotuvės vadovė. Dirbu čia nuo pat parduotuvės įkūrimo – 5 metus šauniame kolektyve. Beje, negalėčiau sakyti, kad „dirbu“, nes dirbti čia – vienas malonumas. Tikiu įmonės koncepcija, tikslais, todėl jaučiuosi ten, kur ir turėčiau būti. Džiaugiuosi parduotuvės kolektyvo merginomis, kurios yra darbščios, išradingos, turinčios gyvenimiškos patirties, kuri praverčia įgyvendinti išsikeltus uždavinius. Domiuosi psichologine ir dvasine literatūra. Vertinu paprastus, bet tikrus dalykus, nesvarbu apie ką kalbama (maistas, žmonės, aplinka). Laisvalaikį leidžiu man artimų žmonių draugijoje, o kartais tiesiog mėgstu pabūti viena ir pasvajoti...

Rita

Laba, esu Rita. „Livinn - sveiki produktai“ dirbu jau 6 metus. Šiuo metu esu parduotuvės vadovė Vilniaus „Akropolyje“. Gera dirbti su jaunu kolektyvu, kuriam, kaip ir man, nesvetima meilė gamtai, jos resursų išsaugojimui. Su metais (amžiumi) :) išauga poreikis kokybei, o šioje įmonėje palankumas kokybei yra ypač puoselėjamas. Dirbdama sutinku tokių žmonių, iš kurių yra ko pasimokyti... kolegų tarpe tokių žmonių taip pat yra.

Violeta

Sveiki, esu Violeta. Į „Livinn - sveiki produktai“ komandą buvau priimta 2009 m. vasario 14 d. Tą dieną buvo atidaryta pirma parduotuvė Kaune (Akropolyje). Dabar esu šios parduotuvės vadovė. Mano kolektyve dirba keturios šaunios merginos. Mėgstu keliauti, susipažinti su kitų šalių kultūra, ypač jų virtuve. Visa tai labai padeda darbe konsultuojant pirkėjus. Daug laiko praleidžiu su šeima ir anūkėlėmis, jų turiu keturias. Myliu savo darbą, nes kiekvieną dieną bendrauju su įvairiais žmonėmis bei susiduriu su jų skirtingais poreikiais. Darbe nėra nuobodu, nes ši sritis nuolat atsinaujinanti, o visa tai leidžia tobulėti ir man pačiai.

Jūratė

Sveiki, esu Jūratė „Livinn - sveiki produktai“ parduotutuvės Kaune PLC „Mega“ vadovė. Dirbu nuo parduotuvės atidarymo jau 4 metus. Čia atradau aliejų įvairovę ir daug kitų produktų, nes mėgstu gaminti šeimai ir nustebinti draugus. Po darbo gera laiką leisti sode ir darže, kad viskas augtų ir žydėtų. Mėgstu keliones, fotografiją, džiazą muzikoje ir gyvenime.
Visos teisės saugomos © Livinn