Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Kava (13)

Puodelis aromatingos kavos akimirksniu suteiks energijos neriant į dienos darbų sūkurį, o taip pat leis pasimėgauti jaukia pertraukėle. Pasirinkę ekologiškas kavos pupeles arba maltą kavą šį aromatingą gėrimą atrasite iš naujo.

Griežta kokybės kontrolė ir sąžininga partnerystė užtikrina, kad jus pasiektų aukščiausios kokybės produktas. Etiopijoje, Peru Andų kalnuose, Meksikos Ramiojo vandenyno pakrantėje ir kituose atokiuose pasaulio kraštuose nedideliuose ūkiuose kava auginama taikant tradicinius ekologinio ūkininkavimo metodus. Taip atsakingai užauginta ir lėtai nedideliais kiekiais skrudinta kava išsaugo geriausias savo skonio savybes.

Vengiantiems kofeino siūlome ekologiškos kavos be kofeino, taip pat kviečiame paragauti biodinaminės miežių, cikorijų, pienių šaknų ar gilių kavos Cikorijų ir gilių kava turi kartumo, o štai miežių ir pienių šaknų – itin švelnios. Jei gėrimą balinsite pienu galite net nepajusti, kad geriate ne tikrą kavą.

Livinn.lt internetinėje parduotuvėje itin didelė kavos skonių įvairovė. Ekologiška, kokybiška ir subtili kava kiekvienam – gerkite ir mėgaukitės.

Išskleisti
prekių nerasta
Tirpi kava, ekologiška (100 g)
NaturGreen
7.31
Rodyti daugiau (liko prekių 13)
Visos teisės saugomos © LIVIN