Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Švaros prekės ir kita (131)

Siūlome nepaprastai platų ir įvairų ekologiškų švaros prekių asortimentą. Pasirinkę „Almacabio“ namų valymo priemones, ne tik pasirūpinsite sveika savo namų aplinka, bet ir tausosite gamtą. Sudėtyje esančios natūralios kilmės veikliosios medžiagos suyra ir neteršia aplinkos.

Šių skalbimo priemonių sudėtyje nėra fosforo, fosfatų, optinių balinamųjų medžiagų, gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių, sunkiųjų metalų. Jie efektyviai šalina iš audinio nešvarumus, tačiau nepalieka jokių alergines reakcijas galinčių sukelti medžiagų. Ekologiškomis skalbimo priemonėmis išskalbti audiniai bus minkšti, švelnūs ir nedirgins net jautrios odos.

Namams valyti pasirinkę natūralius valiklius ir ploviklius užtikrinsite sveiką aplinką savo šeimai. Užtikrinsite, kad aplinkoje nebūtų aršių cheminių junginių, kurie galėtų dirginti odą ar kvėpavimo takus.

Švarinant namus bei palaikant gaivų kvapą patalpose, galite pasitelkti ir eterinius aliejus. Natūralūs aukščiausios kokybės japoniški smilkalai namus pripildys kerinčio aromato. Namų jaukumui kurti taip pat gali pasitarnauti išskirtinės rankų darbo bičių vaško žvakės.

Išskleisti
prekių nerasta
Guodos Azguridienės knyga „Maistas: ką mes darome ...
Livinn - sveiki produktai
13.19
Marselio muilas (100 g)
Almacabio
1.73
Mikroorganizmai virtuvės plautuvės skylei (250 ml)
Almacabio
13.45 5.38
-60%
Mikroorganizmai vonios ir WC nuotėkoms (250 ml)
Almacabio
13.45 5.38
-60%
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Rodyti daugiau (liko prekių 131)
Visos teisės saugomos © LIVIN