Klauskite

Atsakome darbo dienomis 8-17 val.
Taip pat galite klausti telefonu +370 659 44144

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu gausite atsakymą į el. paštą.
0
Prekių
Pirkti

Švaros priemonės buičiai: plovikliai, valikliai (30)

Rinktis natūralias ir ekologiškas valymo priemones verta ne vien dėl atsakomybės jausmo už mus supančią aplinką. „Almacabio“ plovikliai ir valikliai gaminami be agresyvių cheminių medžiagų, todėl juos naudodami sukursite sveiką aplinką savo šeimai.

Itin svarbu, kokias valymo priemones pasirinksite indų plovimui, nes ant indų likę cheminių medžiagų likučiai gali patekti į virškinimo traktą. Indų ploviklis be fosforo, fosfatų, enzimų, konservantų, dažiklių puikiai pašalins nešvarumus nuo indų. Pasirinkę hipoalerginį indų ploviklį be kvapiklių ir eterinių aliejų, būsite tikri, kad ši priemonė nedirgins ir nesausins net jautriausios rankų odos. Jei naudojate indaploves, taip pat teikite pirmenybė indaplovių milteliams, skalavimo skysčiui ir kitoms priemonėms, kuriose nėra naftos chemijos, fosfatų, konservantų, gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių bei sunkiųjų metalų.

Ekologiški aplinkai turėtų būti ir kiti valikliai: universalus paviršių valiklis, priemonė kalkėms šalinti, grindų ploviklis, tualeto valiklis ir kiti. Tokiuose valikliuose naudojami iš augalinės kilmės žaliavų pagaminti tenzidai visiškai suyra ir neteršia vandens telkinių.

Išskleisti
prekių nerasta
Indų ploviklis (1 l)
Sonett
5.30
Prekės nėra sandėlyje
Kalkių valiklis (1 l)
Sonett
4.79
Prekės nėra sandėlyje
Druska indaplovėms (2 kg)
Sonett
3.19
Šveitimo milteliai (450 g)
Sonett
4.19
Balinimo kompleksas (450 g)
Sonett
3.99
Tualeto valiklis (750 ml)
Sonett
4.49
Prekės nėra sandėlyje
Prekės nėra sandėlyje
Rodyti daugiau (liko prekių 30)
Visos teisės saugomos © LIVIN