5 priežastys, kodėl gabaliniam muilui reikėtų suteikti antrą šansą

2019-05-27
5 priežastys, kodėl gabaliniam muilui reikėtų suteikti antrą šansą

Gabalinis muilas yra kažkas romantiško ir nostalgiško... Ir nors mūsų močiutėms gabalinis muilas atrodė bene geriausia ir reikalingiausia grožio bei higienos priemonė, daugelis šiuolaikinių žmonių visiškai ignoruoja šią grožio klasiką. Ir ne paslaptis, kodėl. Galime pastebėti, kaip gabalinį muilą pakeitė skystas muilas ir dušo geliai. Tačiau daugelio vertybės vėl keičiasi – žmonės siekia naudoti kuo nautūralesnius, ekologiškesnius produktus su saugiais ingridientais, tad gabalinis muilas vėl po truputį susigrąžina prarastas pozicijas.

Latvijos kosmetikos gamintojo MÁDARA gabaliniai muilai dėl savo tekstūros, formos, kvapų suteikia ypatingą prausimosi patirtį ir padeda namuose pasijausti lyg prabangiame SPA centre. Taigi, pateikiame 5 priežastis, kodėl gabaliniam muilui ir Jūs turėtumėte suteikti antrą šansą.

1. Jausminga patirtis
Lygi arba rupesnė tekstūra, stresą mažinantys arba įkvepiantys aromatai ir švelnių putų debesys leis sukurti jausmingą patirtį ir „pakilti“ virš žemės. MÁDARA muilas – vienas iš ryškiausių elementų, kurio dėka Jūsų vonios kambarys pavirs tikra SPA oaze. Detoksikuojantis juodasis muilas su aktyvinta medžio anglimi – tamsus ir aštrus – primins gaivų pasiplaukiojimą neatrastame miško ežere, o šveičiamasis muilas su vulkaninės lavos mineralais akimirksniu išskalidys sunkumo pojūtį ir nuovargį.

2. Draugiški aplinkai
Šveicarijos technologijos instituto mokslininkai teigia, kad  muilo gamybai reikalinga 5 kartus mažesnė energijos dalis, palyginti su skystuoju muilu. Be to, gabalinis muilas dažniausiai pakuojamas į nedideles kartonines dėžutes arba dar įviniojamas į mažą popierinę plėvelę ir tai gerokai aplinkai palankesnis sprendimas nei plastikinės, nesuyrančios skyto muilo pakuotės. Abu jau minėti muilai 100% biologiškai suskaidomi.

3. Palanku Jūsų odai
Gabalinio MÁDARA muilo sudėtyje yra tik būtinos sudedamosios medžiagos. Jos yra natūralios ir saugios. MÁDARA muilai pagamintas iš natūralaus kokosų aliejaus, kuris puikiai žinomas dėl savo drėkinamųjų ir odą puoselėjančių savybių. Medžio anglis juodam detoksikuojančiam muilui suteikia valomųjų savybių, giliai išvalo odą, šalina toksinus. O juodoji lava, esanti šveičiamajame baltame muile, švelniai pašalina negyvas odos ląsteles, pamaitina, švelnina ir puoselėja odą.

4. Tinka dovanai
Ši maža, bet miela ir praktiška dovana puikiai tiks tiek moterims, tiek vyrams. Dovanodami MÁDARA muilą, maloniai nustebinsite ir suteiksite ypatingai džiugių pojūčių savo artimiesiems.

5. Išskirtinis dizaino elementas
Be visų jau minėtų odai teikiamų privalumų, MÁDARA muilai taps išskirtiniu akcentu Jūsų vonios kambaryje. Kontrastuojantys juodas ir baltas muilai puikiai derės minimalistinio dizaino interjere.

Susiję produktai

leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui